Autor Zpráva
miroslav-vano
Profil *
stiahol som si IE7 a mi to premazalo IE6 a hcel yb som vedet ci IE7 inak zobrazuje stránky a tak by bola optimalizácie pre IE6 ktorý je terza najpoužívanejší nemožná, alebo keď sa stránka optimalizuje pre IE7 tak bude sa dore zobrazovať aj v IE6.
dik
Ján Kobezda
Profil
IE 7 má niektoré nové funkcie oproti IE 6, napríklad podporu priehľadnosti PNG obrázkov, :hover u všetkého, nie len u odkazov, position:fixed, a mnoho iných vecí.
Viac informácii u Jozob-a: http://www.prievan.sk/2006/04/13/co-nam-prinesie-internet-explorer-7/
miroslav-vano
Profil *
no mne ide len o to ci mozem robit web stranky a optimalizovat ich na ie7 a ci budu dobre vyzerat aj pod ie6. To je svetko viac ma netrapi...


Napr. v IE7 som prieisl na problem na mojom blogu vano.wms.sk ze v navigacii mam ke dprides na odkaz objavi sa tam hover obrazok a v ie7 sa neobjavi.

Ale ide hlavne o layout lebo keby ie7 to robil inak a nebolo by mozno pod ie 7 robit stranky pre web ktore maju ist dobre pod ie6 tak to je dost velky problem... A neviem ci ide ie 6 vratit spet...

Inak ten IE7 je fakt pecka a ked vyde full tak firefox papa. Lebo FF ma v poslednej dobe dost stve robi blbosti a je pomaly... skor som zacal vyuzivat operu a ta jeho nova aktualizacia no hroza.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0