Autor Zpráva
souki
Profil
Nikdy jsem nevěřil, že by to bylo možné apovedlo se mi shodit IE obyčejnou HTML stránkou. Zkoušel jsem to na různých počítačích a výsledek vždycky stejný. Ve FF není nejmenší problém a le v IE se stránky nenačtou, prohlížeč se zasekne a brutálně spadne.
Nemáte nápa čím to je? Všechny skripty apod jsem z thoo zkusil osekat, ale žádná změna (ted tam jsou zpátky)
zkuste : http://nove.djbobo.cz/
koudi
Profil
Hm, zajímavý, stránka se mi načte, ale pak to zamrzne.
souki
Profil
koudi
občas to jde ale většinou ne... fakt mě nic nenapadá... a hlavně proč to nejde jen v IE?
koudi
Profil
Chyba je někde v souboru styl2.css
mata
Profil
JJ, ve styl2.css jsou nějaké divočiny s expressions - chybu bych asi hledal tam.
souki
Profil
tak největší expresion divočinu jsem zakomentoval a jediné, které zbyly jsou typu
height: expression(this.scrollHeight < 500? "514px" : "auto" );
a to by snad mělo být ok, ne?
habendorf
Profil
souki: Tohle je přesně to, co IE ve standardu spolehlivě odpálí. Schválně zkus přepnout do quirku, uvidíš že bude po problému.
souki
Profil
habendorf
takže místo expresion použít třeba _height?
ono je to vlastně jdeno... stejně bude nakonec styl pro IE jinde tak to nepokazí validitu.... vyzkoušim
habendorf
Profil
takže místo expresion použít třeba _height?

Já to řeším zapsáním xml deklarace. IE jede v quirku, zbytek ve standardu a vše je OK.
souki
Profil
tak jsem odstranil expresion, zkusil jsme i odmazat DOCTYPE a žádná změna
souki
Profil
přidal jsem i xml deklaraci a pořád nic.... už vážně nevím co mu vadí....
habendorf
Profil
Nevím, já tu stránku nezkoumal, ale vím že tyhle opičárny IE ve standardu shazují. Asi tam bude ještě něco.
habendorf
Profil
No ale teď koukám, že ta stránka mi v IE běží v pohodě. (???)
Michal Škrabálek
Profil
souki
patrně se vám načítá cachovaná (starší) verze, zkuste CTRL+F5 nebo vymazat cache.
souki
Profil
heuréka! mnohokrát děkuji! funguje.... akorát musím vymyslet jak udělat hover v IE ber expresion
mata
Profil
Tohle by mohlo pomoci:
http://www.htmldog.com/articles/suckerfish/dropdowns/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0