Autor Zpráva
Pavka
Profil
Na svých stránkách jsem úspěšně aktivoval projekt IE7 - js knihovny, které opravují různé chyby např. průhlednost png (http://dean.edwards.name/IE7/), bohužel s ním mám jeden velký problém. Transparentní PNG používám pro pozadí menu. Pozadí je průhledné správně, ale bohužel se neopakuje. Aplikuje se jednou a víc nic.

CSS definice:

.left{position:absolute;left:6px;top:210px;z-index:2;width:215px;}
.block_header{
background-image: url(block_header-trans.png);background-position: left top;background-repeat: no-repeat;line-height:52px;
text-align: center; color: #FFF;
}
.block_content{
background-image: url(block_content-trans.png);background-position: left top;background-repeat: repeat-y;line-height:25px;
text-align: center; color: #FFF;
}
.block_footer{background-image: url(block_footer-trans.png);background-position: left top;background-repeat: no-repeat;line-height:35px;}Volání IE7 + xhtml kód pro menu:

<!-- compliance patch for microsoft browsers -->
<!--[if lt IE 7]><script src="./ie7/ie7-standard-p.js" type="text/javascript"></script><![endif]-->

<div class="left">
<div class="block">
<div class="block_header">MENU</div>
<div class="block_content">
text lorem ipsum
</div>
<div class="block_footer">&nbsp;</div>
</div>
</div>


Hledal jsem na fóru projektu (https://sourceforge.net/forum/forum.php?forum_id=379297), ale buď jsem tento problém přehlédl nebo se to tam neřešilo. Mohli byste mi s tímto prosím pomoci?
PerToon
Profil
Všechny background-repeat: no-repeat; vyhoď, ty ti ruší opakování pozadí.
Pavka
Profil
Zkusil jsem je vyhodit (i bg-position), ale neopakuje se to stále. Jinak jestli jsi to myslel tak, že se mi to neopakuje pouze tam, kde je no-repeat, tak to je samozřejmě úmyslně. Opakování potřebuju pouze u "block_content".
kybl
Profil *
zdar, nemam pro tebe zadnou pomoc, ale zkusil sem to taky a taky se mi to nechtelo opakovat, tak sem to vyresil tak, ze sem tomu obrazku co ma bejt polopruhlednej zvetsil rozmery... a ted to funguje dobre. akorat to asi neni idealni reseni.
kybl
Profil *
tady to nejakej typek vysvetluje proc to nejde: https://sourceforge.net/forum/forum.php?thread_id=1379266&forum_id=379 297
kybl
Profil *
tady nějakej typ vysvětluje proč to nejde: https://sourceforge.net/forum/forum.php?thread_id=1379266&forum_id=379 297
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0