Autor Zpráva
xdusa
Profil
Ahoj, nainstaloval jsem si Mozilla Firefox 1.0 a nějak mi to nejde. Když zadám adresu a Enter (nebo kliknu na Přejít), objeví se mi hláška "Při pokusu o kontakt www.nejakastranka.cz bylo spojení odmítnuto.". V nastavení připojení mám nastaveno přímé připojení k síti. Nevíte co s tím? Díky za radu.

Pardon, už nic.
*Čvachta*
Profil *
Povidam - s FF nemuzou byt problemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
thingwath
Profil
xdusa
Nebude to nějaký drasticky nastavený osobní firewall?
DoubleThink
Profil *
- Sázel bych na Firewall (možná špatně nastavená proxy). Asi bude lepší počkat, až nám to xdusa prozradí.

- druhé varování pro *Čvachtu*.
xdusa
Profil
No jak jsem psal, objevilo se že spojení bylo odmítnuto, zkoušel jsem i různá nastavení v Připojení, proxy apod. ale nic se nezměnilo :-( Firewall mám standardní z Win XP (SP2). Ale nakonec jsem Firefox stejně odinstaloval, protože jsem si prohlížel stránky, a tam měly bát obrázky spolu s textem. Někde obrázek byl, někde byl jen rámeček s tou ikonkou, že tam má obrázek být a někde dokonce místo obrázku nebylo vůbec nic!
Honza Hučín
Profil
Též bych sázel na firewall.
Jinak věcně ad Čvachta: s prohlížečem můžou být problémy třeba kvůli tomu, že je nějak nakopnutý systém.

Tak jak to teda je, xdusa? "Už nic" znamená, že se problém vyřešil? Jestli jo, tak zamkni téma.
xdusa
Profil
Honza Hučín: ne nevyřešil, tak jsem to odinstaloval.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0