Autor Zpráva
Luk
Profil *
Zdravím.
Nám taký problém. stránka v explorery pracuje na 100% a je funkná, vo firefoxe funguje, ale scrity casu a datumu blbnu, resp. cas vobec nezobrazi a datum ukazuje rok 106. v opere nacita stranku, ale nefunguje ziadny, odkaz, tlacitko, nic aneda sa so stranku posuvat hore dole. cas je v poriadku, ale s datumom je to rovnako ako vo firefoxe. prosim o radu kde je chyba a ako ju odstranit. dikes
Luk
thingwath
My prosíme o odkaz na tu stránku...
Luk
Profil *
stranka je www.sa-ko.sk
Radek Hrabůvka
Chyba je v tom, že jen slepě slepuješ, co kde vidíš a pak se divíš, třeba tahle prasárna:
<body oncontextmenu="return false" onmousedown="return false" onselectstart="return false" ondragstart="return false">
Naprosto netuším, proč ji tam máš. Dobře vím, co dělá v IE, FF, Opeře.

Rok v JS: http://www.jakpsatweb.cz/javascript/objekt-date.html
Menu: http://css.interval.cz/menu/
Luk
Profil *
ono to neslo aj bez tej prasarne. inak diky za tipy
Luk
Profil *
to stym datumom a casom odstranene, ale v opera stale nist. prosim poradte
HeWeR
Luk
Technický dotaz: proč mi to píše upozornění v Angličtině, když je celý web v češtině?
Luk
Profil *
ake upozornenie mas na mysli a web je v slovenčine
HeWeR
HeWeR
Na začátku ten javascriptový alert, který říká, že je to jen pro IE a Mozzilu (slovenština × čeština – to je jedno :))
Luk
Profil *
ako ho mam upravit aby to bolo ok.
Tydyt
Profil *
Mám problém s Firefoxem verze 2.0.0.3 nezobrazuje mi v liště adres www stránku..mám tam prázdný pole..a když třeba napíšu ,,www.seznam.cz " tak to tam zustane po celou a nezmění se to..a když zmizím na jinou stránku tak je panel zase prázdný..
saaz@centrum.cz
Profil *
Mám problém s Firefoxem verze 2.0.0.3 nezobrazuje mi v liště adres www stránku..mám tam prázdný pole..a když třeba napíšu ,,www.seznam.cz " tak to tam zustane po celou a nezmění se to..a když zmizím na jinou stránku tak je panel zase prázdný..

jsem na tom stejně asi bude problém v nastavení proxy nebo tak něco ->neumim to já mám v 2.0.0.4
Zuza
Profil *
ahoj,mam problem s firefoxem..stáhla jsem si už nejnovější verzi 2.0.0.5 ale nefunguje mi posouvání po stránce kolečkem na myši..v IE to normálně funguje..i ve starší verzi FF mi to nefungovala..nevím čím to může být..poradí mi někdo prosím?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.