Autor Zpráva
Jódlující bernardýn
Profil *
Zdravím.

Připravuji nové stránky a setkal jsem se s problémem, který vůbec nevim, jak řešit. Jedná se o stránku http://jodlovani.wz.cz. Problém je v tom, že Opera mi odsadí spodek stránky, a mezi patičkou a koncem stránky tak vznikne volné místo (jedná se o žlutou oblast od hnědé patičky do konce stránky - na výšku má cca 275px). Všechny DIVy jsem pro přehlednost označil odlišnými barvami.

V Internet Exploreru i Firefoxu tento problem nenastává. Pouze v Opeře (mám build 8.54 na Win XP).

Byl bych vám velice vděčen, kdybyste mi tento problém pomohli vyřešit. Soubor s kaskádovým styly najdete zde http://jodlovani.wz.cz/style.css.

Díky
koudi
Profil
Nevim přesně co bude tvu problém, ale na první pohled mě v tom kódu zaujalo, že nejdřiv máš nějakej div (asi reklama wz, nebo co to bylo) a až potom takový věci jako dtd, <html> apod. Nemůže bejt chyba někde tady (nejsem si jistej)
Jódlující bernardýn
Profil *
Reklamu jsem zkoušel skrýt pomoci display: none a nepomohlo. Nepomohloo ani že jsem stránky nahrál na vlastní doménu bez reklam. Tím to nejspíš nebude.
*Čvachta*
Profil *
Jódlující bernardýn

Pokud reklamu skryješ a bude v kódu špatně, dle mého se tím nic nevyřeší. Jsem teď bohužel ve škole, až dorazím domů, tak se podívám a poradím. Jinak, Opera má obecně problémy s owerflow (nevím, jesli používáš ale říkám co mě napadá)
Jódlující bernardýn
Profil *
*Čvachta*: Díky za tvůj čas. Overflow používám u h1. Ještě se na to podívám. Díky
Jódlující bernardýn
Profil *
Lidi nikdo už nevíte? :( Koumám nad tím a nic mě nenapadá.
Jódlující bernardýn
Profil *
Lidi nikdo už nevíte? :( Koumám nad tím a nic mě nenapadá.
*Čvachta*
Profil *
Jódlující bernardýn

Můžeš prosím dát odkaz ještě na tu verzi s bugem? Chci ho vyřešit.
Jódlující bernardýn
Profil *
Bug je tam stále. Pouze jsem odstranil barvy u DIVů, protože stejně nic neřešily. Pokud bys byl tak ochotný, kontaktuj mě na ICQ 179412444. Dík
*Čvachta*
Profil *
Jódlující bernardýn

Kontaktoval jsem, neodpověděl jsi. Máš tam neuzavřený div. Hledej.
Jódlující bernardýn
Profil *
Promiň, koukal jsem na fotbal :)

Měls pravdu. Zapoměl jsem ho uzavřít. Už jsem to napravil. Problém to ale stejně nevyřešilo :(
*Čvachta*
Profil *
Jódlující bernardýn

Taky na to koukám. Je na webu ten soubor s tím už uzavřeným divem?
Jódlující bernardýn
Profil *
Jo. Nahrál sem ho tam...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0