Autor Zpráva
kohout
Profil
Zdar,
po dlouhé době jsem přeinstaloval Windowsy a poté nainstaloval Firefox. Vše bylo v klídku, než jsem se kouknul na jednu větší fotku, ve Firefoxu je u větších fotek taková ta lupa na zvětšení. Dokud mám otevřenou tu fotku, seká se mi při jakém koliv pohybu myš. Nevím jestli jsem to nějak pohopeníschopně napsal, jsem teď trošku pffff :-)

Nevíte co s tím?
Jan Tvrdík
Profil
Jestli se ti to seká, tak to je spíš pomalej komp. Mně se u velkejch obrázků nic neseká.
kohout
Profil
Ne, před přeinstalováním to šlapalo v pohodě.
Bubák
Profil
Koukni do Správce úloh, co se děje.
Jan Tvrdík
Profil
třeba ti tam běží spousta balastu. Dneska si skoro každej program hází něco de registrů po spoštění a pak se ti zasere Ramka. Já osobně po instalaci téměř všeho spouštím program Starter a vyhazuju, co tam nepatří a nechávam jen to nejnutnější. Na co si mám přece nechávat spouštět něco, co mi akorát připomína, že ten program mám registrovat.
kohout
Profil
To asi ne. Windowsy jsem přeinstaloval kvůli tomu, že na PC bylo hodně spyware, všechno to běželo a zpomalovalo to počítač. Teď, když jsem ho přeinstaloval, ty obrázky jsou prostě pomalu. Kašlu na to, jdu zkusit Operu
kohout
Profil
Tak jsem zjistil že problém je i u některých hover menu.. třeba jako je na blog.msvetlik.com :-(
kohout
Profil
už jsem to vyřešil, zapoměl jsem nainstalovat service pack :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0