Autor Zpráva
ronnie
Profil
Muzete mi prosim nekdo vysvetlit, proc IE nekterym vecem rozumi jinak nez vetsina prohlizecu a komplikuje tak tvorbu www? Proc za ty leta microsoft na svych prohlizecich nezapracoval? Nejaky odkaz proc to tak je...
habendorf
Profil
Prostě to ber jako fakt. Tento svět není dokonalý, ale je nejlepší jaký máme k dispozici.
Honza Hučín
Profil
Proč rozumí jinak - MS asi nepředpokládal, že by se CSS tolik využívalo. Jeho podpora stylů je odfláknutá. Explorer je zcela v pořádku v klasickém HTML 4.01 bez stylů, tj. takové ty <font size=+1> apod.

Proč nezapracoval - to není pravda, IE 6.0 je ve standardním módu už docela dobrý prohlížeč. Krok výš je ale problematický - viz http://suplik.petnik.cz/index.php?cl=214
Šlaha
Profil *
habendorf: a současně nejhorší
ronnie
Profil
Myslim treba vlastnost width a problemy s padding a border...Jak vubec k takove fatalni chybe mohlo dojit...
ronnie
Profil
Ale prisel jsem nedavno na zajimavou vec...
Mate div (napr id="prvni") v nem je vlozeny druhy div (napr druhy="druhy")

Jestli zadate v css tabulce
#druhy {
soubor vlastnosti
}

nebo

#prvni #druhy{
soubor vlastnosti
}

neni jedno (ani blbost), napr. Opera vypise spravne obe moznosti, kdezto IE u nekterych vlastnosti pouze druhou moznost.

Setkal se s timhle nekdo?
waft
Profil
ronnie
a čo chceš od 4-ročného browseru?
Polaroid
Profil
Hele uvědom si, že microsoft teď prostě nemá čas na vylepšování MSIE, vývoj byl prostě zastaven, všichni dělaj na Longhornech a je jim to fak jedno!

Oni nepotřebujou nic vylepšovat, jejich prohlížeč má 90% uživatelů a asi nikdy se to nezmění, protože těch devadesát procent jsou Honzové z Horní-Dolní, kterejm budeš těžko vysvětlovat, že IE dělá peekaboo, 3px bug, neumí CSS2, má standard mód pouze při striktním doctype (a to ještě před ním nesmí být xml deklarace) a spoustu dalších chyb!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0