Autor Zpráva
JAR
Profil *
Jde nějak udělat vlastní fonty i pro Mozillu? V IE to jde přes dynamické oet fonty, ale ve FF nejdou a nepřišel jsem na žádný koudný nápad nepřišel. Jde to vůbec?
koudi
Profil
Imho to nejde. Prostě takovýhle kraviny nepoužívej.
JAR
Profil *
Asi to budu muset vyřešit obrázkem , bohužel to bude déle natahovat
Chamurappi
Profil
Reaguji na koudiho:
Proč je to kravina?

Reaguji na JAR:
Ve starém Netscapu cosi fungovalo, ale Mozilla to za své nepřijala.
JAR
Profil *
to je škoda.. Taky si myslím že to jde použít... Kdesi jsem vidělě že na webu měli font přímo ve formátu jaký používaj Winy a nepřevedený! Nejde to nějak přímo..?
habendorf
Profil
Kdesi jsem vidělě že na webu měli font přímo ve formátu jaký používaj Winy a nepřevedený! Nejde to nějak přímo..?

Jde. font:caption, font:status-bar, font:menu, font:message-box atd.
Anonymní
Profil *
Asi jsme si nerozuměli měli třeba v adresáři Ostrava uložený CEKEYPUN.TTF a na webu se jimzobrazil i ve FF i v IE
kaxr
Profil *
Asi jsme si nerozuměli měli třeba v adresáři Ostrava uložený CEKEYPUN.TTF a na webu se jimzobrazil i ve FF i v IE

Až nájdeš ten web, tak daj link, ja to rád preštudujem. Fakt by ma to zaujímalo, ako oblbli Mozzilu :=)

Ja som sa to snažil riešiť tak, že som si našiel čo najviac podobný font tomu čo som mal vytvorený pre IE a bol nativne v Mozzile a potom som mu upravil parametre, aby aspoň obsah plochy na stránke ostal nezmenený. A divil by si sa koľko ľudí si rozdiel ani nevšimli....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0