Autor Zpráva
Machi
Profil
Zdravím, udělal jsem si jen tak pro srandu osobní web na adrese http://machi.own.cz a zobrazní v IE, Firefoxu i v Opeře je víceméně ok, jen jsem od jednoho linuxáka dostal info, že sev Konqueroru zobrazuje stránka docela špatně, bohužel mně ani nestihl poslat screen a zmizel. Já Linux teď bužel nemám k dispozici, rád bych vás požádal, jestli se na to může někdo v tomto prohlížečí mrknout, díky moc...
thingwath
Profil
Posuď sám: http://palisada.net/files/tmp/konqi.png
Machi
Profil
Díky moc, ono je to asi jen tím linuxáckým písmem, je trošku náročnější na místo, o 20 px jsem tu stránku prodloužil, pls mrkni na to, jestli je to v pořádku :) + tak to dopadá, když se nepoužívají relativní hodnoty, stačí trošku zvětšit písmo a web jde do kytek :(
thingwath
Profil
Což to já netuším jak to má vypadat, teď je tam akorát víc místa kolem toho boxu, co trochu zasahoval dolů. Nicméně, právě s větším písmem se to rozsype docela rychle. Jako třeba v mém prohlížeči :-) Blbě vidím, tak mám nastavené poměrně velké písmo.
Machi
Profil
thingwath: jj, pod tím boxem bych chtěl alespoň malou mezeru, aby nezasahoval... jenže jak mám vyřešit to rozsypání, když chci pevnou height i width :((
Machi
Profil
thingwath: Tak řešní přišlo záhy :)) Nahradil jsem pixely odpovídající hodnotou v "em" a teď se při zvětšování i zmenšování nezdá být problém... Prosil bych ještě o shlédnutí v Konqueru, zda je to také ok, díky moc...
thingwath
Profil
Chová se to celkem dobře, jenom to (panel dole) překrývá tu XHTML ikonku napravo, ale to je celkem jedno.
Machi
Profil
thingwath krucipisk, to jsou zase potize, mmuzes se prosim hodit jesste screen? ta strannka proste musi aspirovat na nejdokonalejsii web roku :D :D
Machi
Profil
thingwath tak stejne jsem to opravil i bez tebe :D blok navigace mel porad absolutni hodnoty....
Stinky
Profil *
Doporučuji ti sehnat si nějakou verzi Linuxu a zprovoznit ho jako virtuální pc např. přes VMware. Myslím, že to pro účely kontroly bohatě dostačuje a člověk nemusí pořád resetovat pc když je zvyklý na práci pod Win.
Urso
Profil
machi
a strannka proste musi aspirovat na nejdokonalejsii web roku :D :D
Dobrý začátek, validní XHTML 1.1, ještě zkus vychytat chyby v CSS na: CSS validátor
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0