Autor Zpráva
galee
Profil *
Zobrazuje se vam v Exploreru menu na teto strance, nebo se ukaze az ve chvili, jakmile na ne najedete mysi (horizontalni pruh v dolni casti ovalu)?
www.3a.xf.cz/k/

Muj Explorer to korektne nezobrazuje (IE6/XP SP2), stejne jako dalsim mejm 2 kamosum - ale dalsim 10 se vse zobrazilo jak ma.
Problem jsem zaznamenal na video Camstudiem - www.3a.xf.cz/k/bug.zip - jak vidite, cely objekt je jakysi zvlastni. V jinych prohlizecich je to ok.

(Btw v CSS stylu stranky je hodne trid zbytecnych, HTML jsem pred uploadem na net orezal a nechal jen problemovou cast.)
habendorf
Profil
Nezobrazuje.
galee
Profil *
A nejaky tip, jak tomu zamezit, nemas, co... :(
Zahon
Profil
Omlouvám se Habendorfovi i Galeemu, to co jsem napsal byla blbost. Smazáno. Habendorf má pravdu. Je v tom nepořádek. Ještě jdou sry. (příště se podívám pořádně)
habendorf
Profil
Mám. Udělat v tom chaosu pořádek a nepoužívat abs. pozice zbytečně. Navíc z-index funguje jen u pozicovaných prvků.
habendorf
Profil
Peekaboo to není ani omylem.
galee
Profil *
Kde vidíte nepořádek? Position jsem použil jen 2x a to je zcela na místě (zbytek sou znefunkčněny /* */)... Z-index jsem v záchvatu zoufalosti připsal na poslední chvíli, a předtím to dělalo to samé.
habendorf
Profil
Kde vidíte nepořádek?

No tohle <b class="xtop"><b class="xb1"></b><b class="xb2 color_a"></b><b class="xb3 color_a"></b><b class="xb4"></b></b> je třeba co?
galee
Profil *
To je to zaoblení rohů.
galee
Profil *
Konkrétněji řečeno, jedná se o tento CSS trik:
http://www.html.it/articoli/nifty/index.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0