Autor Zpráva
Flavius
Profil *
Nazdar,

mám takový problémek s touhle stránkou. Zkuste na ni kouknout ve Firefoxu, Opeře nebo jiném slušném prohlížeči. Až na to prázdné místo (úmyslně pročištěno) vypadá normálně. A teď to zkuste v MSIE. Nejenom, že fotku to zatvrzele zobrazuje úplně nalevo (ačkoliv místo to vyhradí správně), ale také nejde scrollovat přes celý text.

Scrollování nějak brzdí to, že je celá stránka v divu id="all" posicovaném relativně. Důvodem tohohle je reklama (aby se vždy zobrazoval celý obsah stránky, který má v sobě hodně absolutně posicovaných věcí, aby jej reklamní proužek nepřekrýval).

Dvojí divy content a text (jeden posunuje vertikálně, druhý horizontálně) jsou tam úmyslně, dole býva na střed zacentrovaná patička (teď umazaná).

I love MSIE....

Tak copak mi poradíte? Předem díky....
Miloš
Profil
Stačí vyhodit relativní pozicování u #text, left nahradit za margin-left a místo obrovského margin-right jen 20px:
#text {margin-left: 390px; margin-right: 20px; text-indent: 20px; text-align: justify;
a vše funguje jak má (odzkoušeno v Opeře 9.0, FF 1.5.0.6, IE 6, 5.5 i 5.01).

Mimochodem – vřele doporučuju – vyvaruj se přímých (inline) stylů; máš pak v kódu zmatek a u větších projektů se můžeš docela snadno ztratit. Stejně tak bych se varoval i atributů jako align="left", protože tohle všechno se dá zapsat pohodlně v CSS.
Flavius
Profil *
Jo, díky, už jsem na to po troše diskuze po ICQ taky přišel, nepozicuju ten text vůbec nijak, jenom mu nastavím různé okraje.

Díky za pomoc.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0