Autor Zpráva
quinux
Profil
Možná se to již někomu bude hodit http://nanobox.chipx86.com/blog/2006/04/easy-css-hacks-for-ie7.php ;o)
Zahon
Profil
quinux
zajímavé, ale počkám si až na plnou verzi. Jinak když už je tu tento topic, kdo zkoušel IE7 jaký je Váš dojem z něj? Můj je zatím poměrně kladný, zatím to dělá to co si myslím že to bude dělat, samozřejmě s pár drobnými chybkami. A to u IE ani zdaleka není pravidlem. ;-)
koudi
Profil
Řešit hacky nebo dokonce ladit stránky pro IE7 je podle mě zatím zbytečný. Až bude konečná verze tak jo, ale čert ví, co tam ještě M$ změní. Zatim to vidim jako zbytečnou práci navíc.
quinux
Profil
koudi
Ano s tím souhlasím, ale bohužel vím, že se již nacházejí lidí, kteří používají IE 7 dnes a je pak někdy rychlejší a lepší přeci jen případné chyby opravit než ztrácet nervy s klientem, který nechce pochopit, že ladit něco pro BETA verzi je nesmysl.
PS. naštěstí se spíše opravdu jedná o drobné chyby, které se i bez hacků vyřeší celkem rychle, myslím, že MS opravdu pokročil ;o)
Chamurappi
Profil
Až se začne sedmička šířit světem, tak se bude šířit rychle. Tady bude nával. Jen proto, že nyní všichni říkají „klid, to jsou jen betaverze, ty jsou jen na zkoušení, na těch to nebudeme zkoušet“. Skutečně věříte, že se RC1 od finální verze bude v implementaci CSS nějak znatelně lišit?
thingwath
Profil
Chamurappi
Viděli jsme co Microsoft prezentoval jako beta 1. Divíte se pak někdo takovému přístupu? Bývaly doby, kdy byla betaverze co do vlastností hotový produkt.
quinux
Profil
Chamurappi
Jsi si jist tou rychlostí šíření?
1) Některé firmy dodnes nepřešly na IE 6, takže přechod na IE 7 u nich nehrozí.
2) Jiné firmy zase mají intranety postaveny a odladěny pro IE 6 a v ničem jiném to nejede. Osobně jsem viděl testování jednoho intranetu na IE 7 - fungoval, ale dost blbě. V IE 7 je totiž upravena i podpora javascriptu a některé scripty, které v IE 6 jely v pohodě v IE 7 nejedou.
3) Spousta uživatelů má automatické aktualizace vypnuty, ať již proto, že si prostě raději zaktualizují winy jednou za čas sami nebo proto, že je mají nelegálně a nechcou, aby jim pak winy řvaly, že mají nelegální verzi ;o)

Ano, je pravda, že i tak bude spousta uživatelů na IE 7 přecházet, ale myslím, že to nebude tak drastické, jenže je taky pravda, že tak za dva, tři měsíce to číslo nejspíš dosáhne 20% né-li víc. Ostatně důkaz toho, že lidi na IE 7 lezou je fakt, že již dnes má na mém webu IE 7 podíl 0.25% což sice není moc, ale vzhledem k výši mé návštěvnosti je to dost.
Timy
Profil
Já souhlasím s Chamurappim, až vyjde IE7, pravděpodobně brzy dosáhne nezanedbatelného podílu -- budete mít tedy weby optimalizované pro menšinovou Operu, ale pro prohlížeč, který náhle bude mít třeba 10% uživatelů (číslo navíc bude stále celkem rychle stoupat) lidí ne (nebo tedy možná ne, možná jo).
quinux
Profil
Jen pro zajímavost IE 7 má již teď 2% http://www.w3counter.com/globalstats/ ;o)
zivan
Profil
A co se na hacky uplne vyprdnout? At si to MS radsi opravi :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0