Autor Zpráva
Dan Fojtík
Profil
Zdravím,
mám problém s Firefoxem (stable verze i ta nová beta) na webu laro.cz. Po kliknutí do formulářového políčka "Hledat" se kurzor rozbliká o kus výše, po nápsaní jakéhokoliv znaku už je vše OK. To by tolik nevadilo, ale v administraci, pokud načítám data do inputů a textarea, se obsah těchto elementů zobrazí také o kus výše (jen někdy, většinou pomůže F5, viz tady). Netuší někdo, čím to může být? Stránku jsou validní HTML a v ostatních prohlížečích se zobrazují správně a identicky.
Předem děkuji za odpovědi.
Acci
Profil
Ve Firefoxu 2.0 a 3.0 tam žádnou chybu nevidím.
Dan Fojtík
Profil
Firefox 3.0? Prosil bych link, slyším poprvé.
Znám akorát poslední stable 1.5.0.7 a Firefox 2 Beta 2.
V obou těchto verzích se objevuje ten problém že se obsah formulářových políček zobrazí jinde. Viz tady, nebo přímo na stránkách, kde po kliknutí do inputu hledat, se kurzor rozbliká jinde (ten samý problém jako na screenshotu).
Gappa
Profil
Firefox 3.0 - spíš Minefield alpha, či která vývojová verze to je teď.

Doma mám FF2.0b2 a tam to nedělá, v práci na 1.5.0.7 to dělá - tj. asi to bude chybka prohlížeče a bude opravena v nové verzi :)
YoSarin
Profil
Gappa
Mě to 1.5.0.7 doma nedělá...
Dan Fojtík
Profil
Gappa
Bohužel ta chybka byla už ve verzi 1.5.0.6 a možná, že již dříve, než jsem dokončil ten web. Tak nevím, jestli to opraví hned v příští verzi.
WanTo
Profil
1.5.0.5 + Linux - ta samá chyba.
Gappa
Profil
Vypustili do světa 2.0 rc1 - to by mělo být už použitelné pro širší skupinu uživatelů, nicméně finální verze na sebe snad také dlouho nenechá čekat.
YoSarin
Profil
EDIT
Ježišmarja pardon - špatný thread
Dan Fojtík
Profil
Vyřešeno, stačilo přidat
form { position: absolute; }
a už je to v pohodě.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0