Autor Zpráva
HeWeR
Profil
Neznáte někdo nějákou možnost jak spustit/nainstalovat Internet Explorer 7 na Windows XP bez Service Packu 2? Nebo jinak: nenašel někdo z vás na smetišti warezu verzi, která by byla spustitelná na Win 2000-? Neexistuje simulátor parseru IE7?

Chtěl bych vědět, jak vypadají mé stránky na 3. nejpoužívanějším prohlížeči (popisuju situaci za ±2 měsíce). Bohužel, SP se mi instalovat nechce.
DoubleThink
Profil *
3. nejpoužívanějším prohlížeči

Inu - pokud bude opravdu IE7 šířen jako důležitá zaplata (vše tomu nasvědčuje), tak bych si odvážil tvrdit, že během týdne nechá Firefox hodně daleko za sebou.
HeWeR
Profil
DoubleThink
Já bych to viděl tak, že mále procento uživatelů přejde z FireFoxu na IE7 ("teenageři nadržení na každý produkt, který má novější datum vydání a který je víc v kursu" ~ Hulán) a ±50% (možná méně) lidí s IE6 přejdou na IE7.

Máme tady uživatelé alternativních OS, kteří vesměs používají FireFox. Máme tady uživatelé starších verzí Windows, kteří používají (a budou používat IE6). A v neposlední řadě tady máme velkou početnou skupinu lidí s nelegálníma woknama, kteří si o IE7 můžou taky nechat jenom zdát.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0