Autor Zpráva
zonicek
Profil *
Prosím mohli by jste mi někdo říct kde je podle IE chyba v řádku ?

<td align='left'><span class='postusername'><a onclick="javascript:document.joomlacommentform.ttitle.value=&apos;lump ík&apos;;" style="cursor: hand; cursor: pointer;">lumpík</a></span> - <span class='posttitle'>babca52</span></td>
filip186
Profil
asi tohle: javascript:document.joomlacommentform.ttitle.value=&apos;lump ík&apos;;

a proč je tam dvakrát za sebou cursor? to je nějaká blbost.
Casero
Profil
filip186
a proč je tam dvakrát za sebou cursor? to je nějaká blbost.
nn .je to protože hand fungiuje ve starších verzích a pointer nově..tzn aby to fakčilo všude udavá se 2x
filip186
Profil
Casero
Jo, tak to jsem nevěděl.
Casero
Profil
filip186
http://www.jakpsatweb.cz/css/cursor.html
zonicek
Profil *
Takže chyba je kde ? prosím :(
Chamurappi
Profil
Á, tady to je. Na tohle vlákno jsem zapomněl zareagovat :-)

Reaguji na zonicka:
Entita jménem apos v HTML neexistuje, Explorer ji nepřeloží na apostrof. Spíše bych se ptal, proč ji jiné prohlížeče vůbec překládají.
Jestli tě zmíněný problém i po dvou měsících stále trápí, můžeš použít entitu &#39;, to je apostrof vždy a všude.

Reaguji na filipa186:
proč je tam dvakrát za sebou cursor? to je nějaká blbost
Kvůli rozmarům konsorcia. Hand je původní název, pointer je jeho úžasnější synonymum.
V prohlížečích, které podporují pouze hodnotu hand, to bude takhle fungovat správně, až na starší verze Exploreru. Aby zápis fungoval i v Exploreru 5, musely by být ty hodnoty v opačném pořadí.

V tomto konkrétním případě bych na místě zonicka raději dal elementu <a> nějaký href, než abych mu ručně vnucoval kurzor.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0