Autor Zpráva
juan
Profil *
ahoj vsem, mam dost divnej trablik, tyka se otvirani .pdf dokumentu v okne prohlizece, z webu.
soubory jsou korektni, nainstalovanej reader taky, verze v poradku, z disku se soubory vzdycky korektne otevrou, jen z toho webu se obcas stane, ze nekdo hlasi: "me to nejde otevrit" ... nejdriv jsem si myslel, ze to je blbost, nejakej jouda ma staryho akrobata, ale ted se to stalo i kolegovi a tvrdi mi, ze se mu otevrelo novy okno, spravne, spustil READER, dokonce se nastavila i velkost stranky, ale dokument zustal prazdnej, bila stranka ...

tohle jsou dokumenty, o kterych mluvim

http://www.buenavistaclub.cz

dole - KLUB&PROGRAM, vpravo PROGRAM KLUBU a tam jsou ty .pdf-ka ...

nevedel by nekdo, kde je problem, cim to, ze .pdf se "neotevre"?

diky za jakejkoli podnet k veci tematu.
Bubák
Profil
A ty PDF jsou kde? Já viděl akorát flašinetové nesmysly.
Hooonza
Profil *
Mně se to otvírá - když si okopíruju link a zadám do nového okna. POkud na odkaz kliknu přímo, zablokuje se vyskakovací okno a tohle nastavení nemám chuť měnit. Třeba bude problém v tom vyskakovacím okně?
juan
Profil *
bubakovi: nemas rad flash, jasny, potreboval sis ulevit, dobry, beru na vedomi, ze nakej bubak nema rad flash. jestli nevidis ty .pdf, tak OTEVRI OCI :)

Hooonzovi: kdyz se ti dokument otevrel, mel by se prece stejne otevrit v normalnim okne i v pop-up okne, je to prece stejny okno prohlizece, nebo se mylim?
Bubák
Profil
juan
Ó znova jsem otevřel oči a zjistil jsem, pán má pravou ruku nalevo.
Z "Corel PDF Engine Version 11.735" korektní PDFka nepolezou, nejhorší je tohle:
www.buenavistaclub.cz/programme/buenavistaclub_info_CZ_2006-11-06_lati no_party.pdf
juan
Profil *
Bubakovi
pravda, ve spechu jsem si prehodil ruce, uznavam :)

ja nejsem autor tech .pdf, to vklada ADMIN toho webu, pres redakcni system. nemuzu teda ovlivnit, z ceho ty pdf-ka autori generovali. to ze jsou tam veci vygenerovany z korela, jsem vedel, nicmene to podle myho usudku nema vliv, protoze takovy .pdf normalne otevru z disku, bez nejmensiho problemu, proc by teda pri otvirani z webu melo to bejt jinak, otvira to prece STEJNEJ READER, nebo ne?

navic "uzivatele hlasili problemy" i se souborama, ktery jsou generovany z ADOBE programu, pres distillera, treba PROGRAM 11/2006 ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0