Autor Zpráva
shamania
Profil
Chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaký program, který by dokázala zobrazit (simulovat zobrazení) stránky v různých prohlížečích a hlavně v různých verzí prohlížečů? Abych zdlouhavě nemusel zapínat a stahovat různé verze prohlížečů a koukat se jestli mi to někde neujíždí a tak.. dík
Suji
Profil
A co takhle rovnou program, do kteryho nahrajes obrazek a on ti vygeneruje hotovou funkcni stranku a jeste ti popreje dobreho dne?
Suji
Profil
A ted vazne :-). Pokud vim, tak zadny takovy program neni, takze se postupnemu "potupnemu" zkouseni asi nevyhnes.
habendorf
Profil
http://v03.browsershots.org/

http://www.browsercam.com/

a tuny dalších
shamania
Profil
děkuju, ale to mi přijde lepší už ta varianta, kterou jsem chtěl původně nahradit.. škoda, že něco takovýho neni :(
Dero
Profil
děkuju, ale to mi přijde lepší už ta varianta, kterou jsem chtěl původně nahradit.. škoda, že něco takovýho neni :(

Není to technicky realizovatelné. A jsem zvědavý, jak budeš ručně testovat třeba v takovém Safari, pracuješ-li na PC. Ne že by to nešlo, ale je to velmi pomalé a obtížné. Tyto služby jsou často jediné východisko.
habendorf
Profil
Tyto služby jsou často jediné východisko.

Navíc nevím co se ti na nich nelíbí. Tak rychle ani neotevřeš všechny browsery.
Dero
Profil
Navíc nevím co se ti na nich nelíbí. Tak rychle ani neotevřeš všechny browsery.

V tom má habendorf samozřejmě pravdu. Záleží však na tom, jestli potřebuješ interakci prohlížeče. V takovém případě se občas vyplatí nastartovat dvě virtuální mašiny a hlemýždím tempem stránku odladit. Pokud jen potřebuješ vidět, jak web vypadá, tak není snazší cesty.
shamania
Profil
No já se vlastně pořád učim, takže bych právě ocenil možnost okamžitého shlednutí v požadovaných prohlížečích a na základě toho upravit css.. ale samozřejmě máte pravdu v tom, že pokud už mám nějaké zkušenosti, tak napíšu pozicování "naslepo" a pak si to nechám na závěr skontrolovat a už upravim jen drobnosti..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0