Autor Zpráva
Ro_srs
Profil
Zdravím,
mám problém se zobrazením inputu v prohližeči IE. V FF vše funguje jak má. Vše vysvětlí odkaz: Odkaz. Jedná se o "heslový" input v kategorii "Login", jak je vidět, je kratší :(.
Řeším to už 3 den a pořád na to nemůžu přijít. Kdyby jste někdo poradil, hodně mi tím pomůžete.
PS: Dále tam mám problém s 2 odkazy v té obsahové části (nepotrhnout se) - taky problém jen u IE.
Ještě jednou dík za rady...
Plaváček
Profil
Zkus tlačítku nastavit šířku, třeba takto:

.tlacitko {
background-color: #78a0dd;
border: 1px solid #4488f0;
float: right;
width: 60px
}

Pokud se týká nepodtržených odkazů, tak v této definici jsi podtržení zakázal:

a {
font-style: italic;
text-decoration: none;
font-size: 12px;
color: #333232;
}

Zkus tedy raději

a {
font-style: italic;
text-decoration: underline;
font-size: 12px;
color: #333232;
}

A pak pro levý panel, kde máš menu:

#levypanel a {
text-decoration: none;
}
Ro_srs
Profil
Diky, na tu šířku u inputu (ne u .tlacitka !) sem úplně zapomněl :).
BTW s tím podtržení odkazu jsme se asi nepochopili. Já nechci aby se to hned podtrhávalo, pouze při najetí myši, což taky funguje v tom menu, ale bohužel ne v "obsahové části".
Knopi
Profil
pouze při najetí myši

K tomu přeci slouží a:hover. Nastav ho tedy jen bloku, kde chceš, aby se ti to podtrhávalo:

#obsah a:hover {
text-decoration: underline;
}

Uvědomuješ si, jakého se dopouštíš přestupku? Tvůj návštěvník musí hledat odkazy, protože nejsou podtržené. Možná nenajde všechny. Možná se naštve, protože mu to bude vadit, takže odejde. Nebylo by lepší je nechat podtržené a přidat jim a:hover, aby změnili jen barvu při najetí a bylo jasně patrné, kde jsou ony důležité body na stránce? Tuto myšlenku už nechám na tobě, v žádném případně nenech návštěvníky myslet, jsou totiž líní. :-)
Ro_srs
Profil
Knopi: To já moc dobře vím, že k tomu slouží a:hover, však když se podíváš na zdroják tak to tam mám. Bohužel se to ale nepodtrhovává. Říkám, týká se to jen toho obsahu (položka x@y.cz a http://x.cz) a IE, když se na to podíváš ve FF tak to všechno jde.

BTW tvé rady ohledně podtrhávání odkazů ještě zvážím ;)
Knopi
Profil
Je to tím, že jsi podtrhávání ve své základní definici zrušil, tak musíš znovu podtrhávání nastavit tomu obalovému bloku s obsahem, tuším, že je to .profil.

.profil a:hover {
text-decoration: underline;
}

BTW tvé rady ohledně podtrhávání odkazů ještě zvážím ;)
Zvažuj co chceš, ale na rovinu bych nenašel odkaz na tvůj e-mail. Určitě bych kurzorem nerejdil po celé stránce. Já myslím, že je to pádný důvod. Odkazy nejsou podtržené ze srandy, nebo na okrasu. Musí se totiž tvářit jako odkazy. K čemu je návštěvníkovi odkaz, kterého si možná všimne? Možná ne... :-)
nightfish
Profil
odkazy buď potrhnout, nebo alespoň barevně zvýraznit... ale současný stav, kdy se odkazy "maskují" v okolním textu, rozhodně není vhodný...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0