Autor Zpráva
tsal
Profil
Hojky,
mám takový menší problém, se kterým si už dost dlouho nevím rady. Snažím se vést stránky Blue Love, které jsem původně dělala jen na IE. Později jsem se však dostala i k FireFoxu a Opeře a zjistila jednu nemilou věc. Z mě naprosto nepochopitelných důvodů FF a Opera ignorují nastavení barvy odkazů a barvy rámů tabulek. Takže stránky vypadají takhle, přestože by měly vypadat takto. Nevíte co s tím?

css

Předem děkuji za odpověď
Aesir
Profil
tsal:
Nevíte co s tím?

Máte definici barvy textu u odkazů v uvozovkách, jestli mě paměť neklame, tak takovou definici vezme v potaz pouze IE a to asi ještě jen v quirk módu.
tsal
Profil
Aesir: Děkuji moc, css používám jen v případě nouze ^^
T2001
Profil *
CSS je velmi silný nástroj kerý ti umožní spoustu nových věcí :-)
a zmen si kódování češtiny ... aby se uživatelům nezobrazovaly hieroglify místo českých písmen ... tzn že musís mit nastaveny stejny kodovani v tom programu v kerym to delas jako mas uvedeny v dokumentu
Bubák
Profil
CSS je velmi silný nástroj kerý ti umožní spoustu nových věcí :-)
Navíc při správném používání (link na CSS soubor) je formátování stránky pohodlné.
tsal
Profil
T2001: Za to kódování děkuji. Mě se to zobrazovalo normálně a nikdo si mi nestěžoval, tak jsem o tom neměla ani páru. Sice to chtělo trochu hledání na netu, ale snad jsem vyřešila.

A s těmi rámy u tabulek nevíte?
T2001
Profil *
mě se to ve IE6, FF1.6, Opera9.1 zobrazuje stejně :-) ... osobne bych to neresil, skus se spíš místo rámů naučit dynamický web v PHP jazyce :) vsude je spoustu návodů :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0