Autor Zpráva
LaMi
Profil *
Problém: Kolega si pořídil nový ntb. IE mu zobrazoval všechny texty nesmyslně velké (zoom i velikost textu O.K.) Vůbec na nic jsem nepřišel. Nainstaloval jsem FF. Tady byla velikost textu O.K., ale neznalo to jiné pozadí než bílé a skoro všechen text modrý (na Seznamu je většina textu červená - tady byla modrá, podbervení titulkových pruhů - pouze bílé atd.) Přeinstaloval jsem IE verzí 7. Velikost textu O.K., ale barevně opět pouze modrá na bílém pozadí. Kde je zakopaný pes?
S tvorbou stránek to sice nemá moc společného, ale přesto bych rád přišel věci na kloub. Poradí někdo? Má otázka v titulku nějaký smysl?
Bubák
Profil
Prohlížeče IE, FF, a Opera používají vlastní vykreslovací jádro, každý z nich má svoje nastavení. Něco jiného by bylo, kdybys instaloval jen nadstavbu prohlížeče (třeba Maxthon).

Zkus se podívat do:
Start > Ovládací panely > Možnosti usnadnění
Hlavně na kartu Zobrazení a zatržítko Používat funkci vysoký kontrast, tam je přes 30 témat, já zkusil jem dvě a dělají podobnou "neplechu", které by mohl mít zvolené tvůj kolega, nevím.

Pokud je problém jinde, tak pak jsem v koncích.
LaMi
Profil *
Perfektní tip! Taky jsem byl v koncích. Díky. Kolegův notebook teď samozřejmě nemám, ale zkusil jsem to nastavit v "Možnostech usnadnění" na vysoký kontrast na svém privátním PC a problém byl rázem na světě. Předpokládám , že přesně to je ono.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0