Autor Zpráva
Timy
Profil
Když v Opeře kliknete někde na stránku pravým, objeví se kontextové menu a v něm je mimo jiné položka "editovat místní nastavení". Neví někdo, proč to tam já prostě a jednoduše nemám? Dělá mi to od základní instalace 9.10 se základním vzhledem. Stejně tak když kliknu pravým na nějaký vyhledávač, měla by tam být položka "vytvořit vyhledávač" nebo tak něco, to zde také nevidím.

(zeptal bych se na foru operacesky.net, ale už docela dlouho se mi nedaří zaregistrovat)
Oswald
Profil
Řekl bych, že je to tím, že jsi si v nějaké předchozí verzi upravil menu. V takovym případě se tam ty nové fičury nepřidají. Píšeš ale, že je to základní instalace, což je divné. Zkusil bych se podívat do Preferences > Advanced > Toolbars, zda tam v "Menu Setup" nemáš kromě "Opera Standard" něco jiného, např. "Copy of Opera Standard". Pokud to tam bude, tak bych vybral ono standardní a pak to s pomocí diffu zesynchronizoval.
Timy
Profil
Oswald
Díky :-).

Zničil mi to Web Developer Toolbar... Zajímavé, že se mi to stalo poprvé, doma mi to běží i s WDT a určitě jsem nic nepřenastavoval jako teď...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0