Autor Zpráva
anugi
Profil *
Na stránce mám vytvořené flashové tlačítka, po nainstalování IE7 se mi objevuje toto:<p align="center">

<object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swfl ash.cab#version=6,0,29,0" namo_flashbutton width="99" height="31">
<param name="movie" value="images/aktualne.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="wmode" value="transparent" />
<embed width="99" height="31" src="images/aktualne.swf" quality="high" wmode="transparent" pluginspage="http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?p1 _prod_version=shockwaveflash"></embed></object></p>
<p align="center">


Takže napřed na musím kliknout a teprve potom se mi to zpřístupní. To samé to dělá i v Opeře. Chci se zeptat jestli to jde nějak obejít, nějaký návod jsem našel, ale je v angličtině, které moc nevládnu.

anglický návod

Díky za pomoc
quinux
Profil
anugi
Už se to tu několikrát řešilo stačí trochu hledat. Jinak http://www.dgx.cz/trine/item/jak-obejit-aktivovani-pluginu-v-ie a v Opeře to pokud se nic nezměnilo obejít nejde.
anugi
Profil *
quinux
Omlouvám se a děkuji.
Bubák
Profil
Ale dá se vydedukovat, že nezáplatuješ windows, jinak by ses s tímto "problémem" setkal mnohem dříve.
anugi
Profil *
Omyl, mám originální Windows a záplaty se mi stahují automaticky. S tímhle jsem se ještě nesetkal, protože IE7 jsem nainstaloval včera a Operu a Firefox mám jen pro to, abych zjistil, jak se v tom zobrazuje to, co jsem vytvořil. Normálně používám Maxthon.
quinux
Profil
anugi
Omyl, mám originální Windows a záplaty se mi stahují automaticky. S tímhle jsem se ještě nesetkal, protože IE7 jsem nainstaloval včera
Aktivace activex prvků, je už v IE 6 někdy od poloviny minulého roku. Takže pokud se ti stahují automatické aktualizace samy, tak ses s tím musel již v IE 6 setkat ;o)
Bubák
Profil
Jestli to Maxthon neblokuje, ale to jenom hádám. Ale možné je všechno, někdy dokáže "bubliny" zablokovat nepovedená aktualizace nejmenovaného antiviru.
anugi
Profil *
No je fakt, že na Maxthon třeba nemohu na Windowsupdate, bo se mi nezobrazí ta vyskakovací bublina o validitě WinXP. Je celkem fuk, jak to bylo, pro mě je teď důležité, že to nejde v IE7. :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0