Autor Zpráva
shacull
Profil *
Nainstaloval jsem Firefox (verze 2.0), ale když ho spustím, tak se nic neděje, jen krátce probliknou přesýpací hodiny a nic, prostě se nespustí. Ani Safe Mode nejede. Ve spuštěných procesech ani nevidím proces firefox.exe, který tam normálně po spuštění Firefoxu bývá. Moc prosím o radu, protože bez Firefoxu se nějak nedokážu obejít (a používat Internet Explorer je pro mě docela utrpení ;)).
Díky
Miloš
Profil
shacull
A co zkusit Operu?

Ale ne, když už sis zvyknul, zkus FF odinstalovat a po restartu počítače znova nainstalovat.
Pokud chceš zachovat záložky, historii, hesla, cookies…, použij předtím MozBackup.

Pokud by odinstalování a následná instalace nepomohly, zkus se stejným způsobem vrátit k předchozí verzi.
shacull
Profil *
Operu teď dočasně používám, ale FF je prostě FF ;)
Přeinstalovat jsem ho samozřejmě zkoušel, ale bez úspěchu. Zkoušel jsem i verzi 1.5 a nic.
Tak už fakt nevím, kde je problém.
Michalek
Profil
Odinstalování a nainstalování u FF nic nevyŕeší, pokud je nabořenej profil.
firefox.exe -profilemanager
A případně vytvořit nový profil. Bohužel, budeš muset všechno nakonfigurovat znovu.
Acci
Profil
Jak radí Michalek, zazálohuj si profil pomocí MozBackup, vytvoř nový a do něj zálohu obnov. Ve většině případů to pomůže.

peta
Ach jo, zase ty tvoje rady...
Dero
Profil
Acci: petuv příspěvěk vymazán.
shacull
Profil *
Díky všem za rady, už FF zase funguje :). Prostě jsem ho druhý den zkusil spustit a normálně se rozjel.
Je to trošku záhada, čím to mohlo být. Ale hlavně, že zase funguje.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0