Autor Zpráva
zoznamik
Profil *
PROSIIIIM - Matu niekto LINUX? a este vie robit stranky v CSS? ..potreboval by som odfotit (sreen) jednu stranku ako vam ju zobrazi v Linuxe..prosiiim ozvite sa niekto lebo mi jednu stranku rozdielne zobrazuje pod linuxom a neviem preco. bol by som rad kebyze to vyriesime,...prosiiim napiste mi dakto

pripadne icq ak mate

dakujem pekne,
Bubák
Profil
este vie robit stranky v CSS?
Pro Linux je spousta prohlížečů, Firefox (a odvozené), Opera zobrazují úplně stejně, jako windowsové verze, rozdíly můžou být v nastavení (výchozí je szejné) a nainstalovaných písmech.
Dalším prohlížečem je Konqueror, zobrazuje skoro stejně, jako jeho "bratříček" Safari, můžeš vyzkoušet:
http://danvine.com/icapture/
www.browsrcamp.com/

Mnoho dalších prohlížečů, ale často je tam tlačenice:
http://browsershots.org/

Pak jsou prohlížeče, které neumí CSS, třeba DILLO (neumí ani charset) a Links 2.0 (spuštěný s parametrem -g), jsou to specializované prohlížeče, u kterých jde o minimální velikost a rychlost zobrazení.

Poslední katrgorií jsou textové prohlížeče, zobrazují pouze text, Elinks a Links 2.0 umí něco málo z JS, Lynx umí pouze text.
zoznamik
Profil *
wooow zaujimave a prosim ta opises mi prosim ta jednotlive stranky ako funguju?? prosimm lebo troska su niektore nejasne;((
WanTo
Profil
zoznamik
Když pošleš odkaz na tu stránku, usnadníš ostatním práci.

Já Linux mám a zaznamenal jsem jeden problém vykreslování Firefoxu. Na SuSE Linuxu, který už bohudík nepoužívám, špatně fungovalo kreslení Windows fontů s nastaveným letter-spacingem. Buď se špatně vypočítávaly mezery mezi slovy a poslední slovo na řádku nebylo celé, nebo bylo vykreslené jen první slovo na řádku a tak podobně. Ještě atypičtěji se Firefox choval při renderování odkazů. Nicméně na Gentoo Linuxu, který mám momentálně nainstalovaný, je všechno v pořádku, takže už tento problém nijak neřeším.
zoznamik
Profil *
nehavam si teraz robit stranku cez http://browsershots.org/ a vazne je to super postupne mi to robi...a su na tej stranke vsetky prehliadace alebo iba niektore??

vaaazne ze super to jer...diiiky autorovi co mi to poslal
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0