Autor Zpráva
koty
Profil *
Mám takový menší problém, jelikož IE 6 mi bere css jinak než IE 7 musel jsem udělat trochu krkolomněji podmíněné komentáře, problém je v tom, že nevím kde mám chybu. IE 6 bere style-msie7.css . IE 7 bere správně. Díval jsem se, zda se IE 6 nehlasí serveru jako IE 7 (jelikož mam stand-alone verzi), ale ne IE 6 se hlasí jako IE 6 a IE 7 jako IE 7, neví někdo co s tím?

Přikládám zdroják:

    

<!--[if !IE ]> -->
<link href="layout/css/style.css" rel="stylesheet" type="text/css" />
<!-- <![endif]-->
<!--[if lte IE 6]><link rel="stylesheet" type="text/css" href="layout/css/style-msie6.css" media="screen,projection" /><![endif]-->
<!--[if IE 7]><link rel="stylesheet" type="text/css" href="layout/css/style-msie7.css" media="screen,projection" /><![endif]-->
Railbot
Profil
koty
použij
<!--[if IE 7]><link rel="stylesheet" type="text/css" href="layout/css/style-msie7.css" media="screen,projection" /><![endif]-->

a

<!--[if IE 6]><link rel="stylesheet" type="text/css" href="layout/css/style-msie6.css" media="screen,projection" /><![endif]-->

Obecný styl nektřeba dávat do podmíněného komentáře, jelikož tam asi bude komplet stylopis pro všechny prohlížeče. V těch zapodmínkovaných pak jen to, co "zlobí". Doufám, že neděláš komplet 3x jiný stylopis.
habendorf
Profil
Díval jsem se, zda se IE 6 nehlasí serveru jako IE 7 (jelikož mam stand-alone verzi), ale ne IE 6 se hlasí jako IE 6 a IE 7 jako IE 7

Zkus se zamyslet, kde se kód stránky zpracovává. Na klientovi nebo na serveru? Jinými slovy, server s tím nemá nic společného.
koty
Profil *
Railbot, nejde mi to

Původně jsem neměl hlavní stylopis v podmíněném komntáři, ale protože to zlobilo, tak jsem to tam vložil.
habendorf
Profil
btw: http://de.huluvu.net/11/podminene-komentare-ve-standalone-verzich-inte rnet-exploreru
koty
Profil *
habendorf, zkousel jsem se zamyslet, jenze me nedostatecne zkusenosti vedli k mylnemu zaveru, omlouvam se a zaroven dekuji za vyreseni problemu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0