Autor Zpráva
Elis6
Profil
Na stránce http://eSims.eu mi vše jelo v pořádku. Kód už jsem nijak neměnila, natož CSS a v klidu jsem si přidávala aktualizace. Ty by se samotné struktury webu dotknout neměly. Dneska jsem zjistila, že se mi stránka špatně zobrazuje v Mozille FF - obsah je odsunutý úplně dole a má prvky, které jsou v CSS nastavené pro pravé menu - písmo je tučné a odkazy jsou všechny na vlastním řádku. Vůbec nevím, jak se to mohlo stát a kde mám hledat chybu. Hledala jsem, jestli nejsou někde špatně uzavřené tagy, avšak nic jsem nenašla. :( nechápu, proč to najednou nejde.

Zkoušela jsem smazal různé části v menu, které jsem tam přidala nově, avšak na výsledku to nic nezměnilo. Také jsem zkusila umazat kus samotného obsahu, ale to je také špatné. Dále nevím, proč se tak zobrazují všechny stránky - tudíž si myslím, že se musím jednat o CSS nebo chybu v samotném indexu. Avšak CSS jsem neměnila - v době, kdy jsem testovala nové fce vše v FF jelo. A od té doby jsem tam nic nepřidávala ani neubírala.

Pro normální prohlížení používám MyIE2, kde se stránka zobrazuje v pořádku a v Opeře jde taky jak má.

Děkuji za případné odpovědi.
Elis6
Profil
Problém je už vyřešen - v menu jsem měla navíc echo "<div class='li'"; a FF se to nelíbilo :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0