Autor Zpráva
Miky
Profil *
mam takovy problem... kdyz spustim IE, takl se mi ukaze toto:

www.hogwartsweb.wz.cz/IE.gif

mno a nic se nedeje... IE nejde ani odinstalovat ani preinstalovat.. FF i Opera jedou bez problemu... Muzete mi nekdo poradit co s tim?? POtrebuju nutne aby to fungovalo Dekuju moc...
woric18
Profil
zkusil jsi zadat adresu? Do toho řádku. Ne dotoho images, nebo co to tam máš za toolbaty ;-)
Neni to jen třeba obyčejním spyvirem? ten mi totiž za*ral internet na 15b/s :D
miky.harry
Profil *
Zkousel, nic to neudelalo :-( A nejde to ani odinstalovat :-/ Nevite nekdo jak to odinstalovat ??
woric18
Profil
IE odinstalovat? hledal jsem ale podle všeho co jsme našel tak všichny tvrdý že to dost po*ere system. protože je to v X://WINDOWS.
Zkus nainstalovat nový IE 7.0 možna pomuže :-(( doufám že máš originalní windows je tam teď bonus Validator :D
miky.harry
Profil *
Hmm.. ta sedmicka nepomohla, ted nejede ani jedna verze :-((
Mistr
Profil
Miky
A neběhá to, ani když do adresního řádku vyklepeš třeba www.seznam.cz apod.?
gyoja
Profil
A co Firewall? Osobně jsem IE zakázal na síť lézt. Tak jestli to nemáš někde zakázané.
miky.harry
Profil *
Adresu jsem zkousel, a ve firewall mam IE jako vyjimku, takze tim to asi nebude :-(
woric18
Profil
Kurňa bohužel se musím přidat k požadavku z nějakého důvodu mi nejde IE ani novej 7.0,
Opera jde a Mozilla taky. Miky.harry Nejsi v tom sám :')
woric18
Profil
Firewall jsem zkoušel vyp. a i Noda. nic se nezměnilo nejde to náhle, ráno zap. a nic,
miky.harry
Profil *
Opera jde a Mozilla taky. Miky.harry Nejsi v tom sám :') To jsem rad :-)) Ale nejak to snad vyresit musi jit... kdybych na neco prisel, napisu sem ;-)
woric18
Profil
Už jsme na to přišel hned ten den, ale neměl jsem čas sorrač... Odinstaluj a na instaluj, po Windows aktualizaci jsem chtěl 7,..Mb soubor a pak to padlo po restartu. Když jsme to reinstaloval a od škrt ten 7 Mb soubor aktualizaci pro IE tak mi to jede až do teď :)) sem to šikula ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0