Autor Zpráva
knopi
Profil *
Ladil jsem stránku na klasickém LCD značky "Neovo" pro prohlížeče (Mozilla, Firefox, MSIE, Safari, Opera), CELÝ WEB MÁ Z OBOU STRAN VRŽENÝ vnitřním obrázkem STÍN (1 cm). Vše mi doma funguje!

Problém je ve škole v těch samých prohlížečích a na samém operačním systému NA STARÉM CRT MONITORU "17". Stín se usekne a je nedokončen do stracena. Pravdou je, že stín jsem tvořil na px přesně, byl vložen do bloku 770px a v tomto bloku je bílý obsah o 500px vystředěn, takže ten zbylý prostor se vyplní tím stínem. Jakoby staré crt vykreslovalo stín ještě dál, což naprosto nechápu. Nesetkali jste se s tím někdo? Je to chyba MONITORU?
Knopi
Profil
Ladil jsem stránku na klasickém LCD značky "Neovo" pro prohlížeče (Mozilla, Firefox, MSIE, Safari, Opera), CELÝ WEB MÁ Z OBOU STRAN VRŽENÝ vnitřním obrázkem STÍN (1 cm). Vše mi doma funguje!

Problém je ve škole v těch samých prohlížečích a na samém operačním systému NA STARÉM CRT MONITORU "17". Stín se usekne a je nedokončen do stracena. Pravdou je, že stín jsem tvořil na px přesně, byl vložen do bloku 770px a v tomto bloku je bílý obsah o 500px vystředěn, takže ten zbylý prostor se vyplní tím stínem. Jakoby staré crt vykreslovalo stín ještě dál, což naprosto nechápu. Nesetkali jste se s tím někdo? Je to chyba MONITORU?
Suplik
Profil
NO CO UZ. LEPSIE SU FREEHOSTINGY
Plaváček
Profil
Knopi

Je to chyba MONITORU?

Neřekl bych, že se jedná o chybu monitoru. Tak či tak, bez ukázky zdrojového kódu a stránky naživo ti nejsem schopen poradit.
quinux
Profil
Knopi
IMHO nemyslím si, že by monitor měl co kecat do zobrazení v prohlížeči (krom nastavení barev). Spíš bych to viděl v jiné verzi daných prohlížečů příp. opravdu nějaké chybě. Zkus hodit odkaz na ten web určitě se tu najde dost lidí, kteří mají jak lcd tak crt monitory.
Knopi
Profil
Díky všem, měli jste pravdu, nebylo to monitorem. Protože jsem zde nemohl uvést živou ukázku, tak mi pomohl Plaváček na e-mailu a přišel na to. Poslední pixelový tón nebyl zcela bílý #fff, a proto na některých barevnější monitorech byl vidět useknutý stín... Takže má hloupost. :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0