Autor Zpráva
Keilew
Profil
Ahoj, zajímavá věc se mi přihodila. Ani v jednom z prohlížečů IE6, Opera, Mozilla se to neděje, jen v IE7. Chci se optat, zda to třeba není nějaká už objevená chybka. Předpokládám, že je to spíš chyba moje, ale i tak je to zajímavé, že se to projevuje jen v IE7 a tak to sem uvádím.
Mrkněte na stránku: http://www.ct-servis.cz/jablotron/bezdratove-systemy/ v IE7. Pokud přejedete libovolný odkaz třeba v tom načervenalém rámečku, všechny obrázky, co ten rámeček obsahuje, poskočí doleva, jako by ztratily margin-left. Po zmáčknutí refresh-F5 se zase vrátí do původního postavení, po opětovném přejetí lib.odkazu to zase poskočí.
V IE7 jsem již bojoval s marginem a neúspěšně. Tentokrát v kódu:
<div>
<div style="margin: 0px 5px">
</div>
</div>
Jediné IE7 ignorovalo pravolevý margin. Nechápu proč. Ostatní prohlížeče ho zobrazují...

Keilew
Railbot
Profil
Nic nevidím.
Keilew
Profil
Ani když dáš znova F5 a znova přejedeš odkaz "nahoru"? A máš IE7?:-)
Keilew
Profil
Ukázky druhého problému: IE7 nebere 20px pravolevý margin a IE7 už bere 20px pravolevý margin. Stačí přidat do div#banner řádku width:100%. Tak a proč? Ostatní prohlížeče to zobrazí v pořádku v obou variantách včetně IE6.
Radovan
Profil *
S Railbotem se nebav, je slepý jak patrona :-) - - - Railbot: sorry, ale to máš za ten včerejšek :-) Docelas mi tím tvým "nic nevidím" vypil krev... Apropo Keilew, nechceš se mrknout na to co jsem tady řešil včera já, jestli tě třeba něco nenapadne... Dík.
Keilew
Profil
Tak žádný nápad, tip?
Davex
Profil
Zdá se, že na vině je jiný projev IE7 brouka "Zmizík" http://dero.name/weblog/ie7-bug-mizejici-obsah-zmizik/

Vyřeší se ve stylu blocks.css přidáním definice nějakého rozměru pro třídu inBlock:

div.inBlock {

margin: 10px;
_margin: 0px 10px;
position: relative;
_top: -10px;
min-width: 1em;
}
Keilew
Profil
Davex
Vynikajícně, klaním se až k zemi. Zmizík jsem si prohlížel, ale vůbec mě nenapadlo, že by to mohl dělat on. Díky moc! Máš to u mě:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0