Autor Zpráva
Freddy69
Profil
ja som si spravil stranku a v IE ide uplne oki...ale vo firefoxe tomu uplne sibe...nezobrazuje nacitava sa to mrte dlho a nic z toho:D...vsetci hovoria ze IE je **** a ze mozila je buducnost...ale ked som videl ako zobrazuje stranky....no neviem....za pripadne rady co so strankou velmi pekne dakujem:D
Dan Fojtík
Profil
Co třeba napsat alespoň odkaz?
Railbot
Profil
Freddy69
Víš, on bude problém v tom jak jsi tu stránku zprasil, ne ve FF. IE honě věcí zkousne a domyslí si, FF nikoliv.

Já ti doporučuji sem dát odkaz ať tu nádheru vidíme a můžeme ti poradit.
freddy69
Profil *
ta stranka je mrtne lamerska a je jedna z najhorsich aku som kedy urobil:D....tak cumte..hhh...http://www.alfred.szm.com......inac teraz robim na novej lepsej;D..o vela a tez nevem preco mi tam blbnu framy ked ju dam na web tak napisem;D
freddy69
Profil *
ono sa to akoby nechcelo prestat nacitavat.....myslim ze je to kvoli tomu javascriptu hodiny hned v uvode;D
Freddy69
Profil
Takze berem spat uz vidim ze neni problem v prehliadaci ale v tom ze ta stranka je ale uplne nevalidna....uz vidim ze IE si domysli ale FF nie:D...takze odteraz co funguje v FF bude fungovat v IE ...hhh teraz vidim preco je FF lepsi"D
Freddy69
Profil
inak teraz si robim stranku a nefunguje mi tam zmeneny kurzor v MF....tak ked to bude na webe napisem"D...inak ale aj tak dik za snahu...PS: prosim nepozeraj si tu stranku....je to hanba:D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0