Autor Zpráva
SWEdik
Profil
Ahoj, mám celkem problém s prohlížeči FF a Opera s touto stránkou:
http://www.volny.cz/midvajs/stranka.htm

Můžete mi prosím zkusit poradit, jak zařídit, aby "Tabulka rychlostí - intrakraniální tepny" byla i ve výše zmíněných prohlížečích zobrazena hned pod tou první tabulkou, tak jak to zobrazuje Explorer ? (verze 7, šestku nemám, tak nevím, ale myslím si, že to bude taky zobrazovat dobře)

Pro ty vrchní dvě tabulky mám nastavený float: left, takže aby se zarovnaly přesně vedle sebe, potřebuju ho potom "ukončit" tímto: <div style="clear: both">, jenomže to je právě asi kámen úrazu - ono to obtéká až po skončení toho levého (šedého) DIVu.

Mám v rezervě řešení, na které bych ale docela nerad přistoupil - udělat ty dvě horní tabulky jako jednu a nastylovat to tak, že se to bude tvářit jako 2 tabulky, ale chovat pořád jako jedna (jde mi hlavně o klávesu TAB pro vyplnění dalšího pole - první potřebuju vyplnit jednu a až pak druhou tabulku).

Předem díky za případnou pomoc.
Mirek

PS. Kdyby někoho napadlo, jak srovnat výšky DIVů CSSkem, byl bych mu vděčný - já to dělám zatím jenom javascriptem - ale tady jsem to schválně vypnul a script ani neopsal, ať je zřejmý ten hlavní problém, co s tím mám.
Railbot
Profil
PS. Kdyby někoho napadlo, jak srovnat výšky DIVů CSSkem, byl bych mu vděčný - já to dělám zatím jenom javascriptem
Fuj. Co třeba opakované pozadí nadřazeného prvku? Simulující stejnou výšku obou sloupců.
SWEdik
Profil
Co třeba opakované pozadí nadřazeného prvku? Simulující stejnou výšku obou sloupců.

No jo, to je fajn, ale jak tím dosáhnu správného vykreslení těch okrajů (borderů) - těch spodních myslím ? To bych je musel zrušit, ne ?
Davex
Profil
SWEdik
Nadpis druhé tabulky se posune nahoru, když se udělá div.vpravo také plovoucí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0