Autor Zpráva
Zdenek
Profil *
Mám IE6.0.26 na win98. Nevím přesně, za jakých okolností k tomu došlo, zřejmě při zvýšení rychlosti připojení Chello Classic na cca 1500kbs (dřív to nedělalo):
Všechny obrázky se při opakovaném zobrazení (například listování ve stránkách se stejným menu) načítají stále znovu ze serveru, i když by měly být v RAM - v jiných prohlížečích jde vše hladce. Takže se každá již navštívená stránka o pár vteřin déle načítá než na jiném počítači, kde mám totéž přes dialup. Pokud je obrázek na pozadí odkazu, tak při každém přejetí myší vždycky na na okamžik zmizí a znovu se objeví, takže např. takové věci, jako klasické pixyho šoupání obrázku na pozadí, viz odkaz: http://wellstyled.com/files/css-nopreload-rollovers/example.html, nelze použít, skáče to tam jak kozy.
Nevíte o tom něco? Vypadá to, jako že si IE ve své moudrosti říká, že když je rychlé připojení, nemá cenu používat ram (v TempIF to přitom je), nastavení jsem nikde nenašel.
Díky
Šlaha
Profil
Teď je spíš problém mezi židlí a monitorem. Nástroje - Možnosti Internetu - Dočasné soubory internetu - Nastavení (na záložce Obecné) - Automaticky. A je to
Zdenek
Profil *
Máš pravdu, omlouvám se Billlovi, nicméně, že by ta záložka byla zvlášť instruktivní...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0