Autor Zpráva
H13
Profil
Ahoj, používám na serveru přesměrování na stránku např.:

index.php?cat=kategorie&id=10#top (přesměrování používám proto, aby se zobrazily změněné hodnoty - znovunačtení stránky po změně v databázi)

přičemž se má stránka posunout úplně nahoru (#top - <h1 id="top">nadpis</h1>). Vše v pohodě ve firefoxu a opeře, IE 7 však hlásí:

Internet Explorer nemůže otevřít server:
index.php?cat=kategorie&id=10#top
Operace přerušena


Když odstraním z adresy '#top' pak IE 7 hlášku nezobrazí - jenže se taky neposune nahoru a navíc Firefox dosadí do adresy '#id2' (#id2 - hodnota z posledního odkazu - GET adresy)

Je možný to udělat nějakým jiným způsobem?

Díky moc.
Suji
Profil
zkus pouzit kotvu misto id divu, resp. nad nej dat
<a name="top" id="top">
H13
Profil
Tak problém mám vyřešen, vše co IE7 vadilo, bylo slovo "top". To ale nějak nechápu, protože na stránce nebyl žádný jiný ID nebo NAME s hodnotou "top". Jediný co mě napadá je, že slovo "top" může být nějak problematický proto, že se třeba používá v jiných attributech, např. valign="top", atd... ???
vychuchol
Profil *
Ahoj,
mám Internet Explorer 7 a při zobrazeném obrázku na stránce se mi se starou verzí(6) zobrazila malinkatá ikonka při pohybu myší na tomto obrázku s možností uložení si daného obrázku k sobě na disk. Poté, co jsem si aktualizoval Internet Explorer na verzi 7, tak se mi tato velmi ulehčující možnost totálně vytratila a žádná ikonka se mi při pohybu myší na obrázku nezobrazuje. Potřebuju poradit, nebo pomoct, poradíte mi, jak nastavit, nebo odněkud stáhnout něco, co opět zobrazí tuto urychlovací stahovací ikonku? Díky,prosím napište na: miki.vyki@seznam.cz
vychuchol
Profil *
Ahoj,
mám Internet Explorer 7 a při zobrazeném obrázku na stránce se mi se starou verzí(6) zobrazila malinkatá ikonka při pohybu myší na tomto obrázku s možností uložení si daného obrázku k sobě na disk. Poté, co jsem si aktualizoval Internet Explorer na verzi 7, tak se mi tato velmi ulehčující možnost totálně vytratila a žádná ikonka se mi při pohybu myší na obrázku nezobrazuje. Potřebuju poradit, nebo pomoct, poradíte mi, jak nastavit, nebo odněkud stáhnout něco, co opět zobrazí tuto urychlovací stahovací ikonku? Díky,prosím napište na: miki.vyki@seznam.cz
Joker
Profil
vychuchol
Není nutné spamovat svůj dotaz do různých témat, která se navíc netýkají dotazu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0