Autor Zpráva
Vladosik
Profil
Nazdar. Mam problemek (jinak bych ani nepsal:-) ).
K textovemu odkazu mam pridany obrazek, ktery znaci, ze odkaz smeruje ven ze stranky. Ve Firefoxu je vse v pohode. Ale IE mi dela problemy. Videt to muzete na strankach www.elektrogalerie.cz . Treba hned v posledni novince je dlouhy odkaz na playstation 3 zalomen do dvou radku, firefoxu to nevadi, ale IE mi ten obrazek vykresli na konci prvniho radku. U novinky nize 23. února u prvniho odkazu vse v poradku u druheho s textem www.pcgalerie.cz je to ve firefoxu opet v poradku, ale IE mi ten obrazek nezobrazi vubec (nebo ho nevidim).

Tridu pro ten obrazek mam definovan takto (Kamarad to ma uplne stejne a zadne problemy s tim nema):
.ven {
padding-right: 10px;
background-image: url(images/icon-out.gif);
background-repeat: no-repeat;
background-position: right top;}

Dekuju za rady.
habendorf
Profil
pro quirk: .ven {height: 1em;}

pro standard: .ven {zoom:1;}
Vladosik
Profil
Super, funguje to (pouzivam standart). Moc moc diky. Ten zoom jsem vubec neznal (ani PSPad mi ho neukazuje barvou ze ho zna, ale to je jedno). Ted jsem si na jakpsatweb nasel ze funguje pouze v IE a je to opticke zvetseni prvku a zadava se v procentech.
Jak to s timto souvisi? Jak jsi prisel na to ze to pomuze? Rad bych se priucil, predem dekuju.
habendorf
Profil
Léta praxe, dřiny a odříkání :o)

http://www.satzansatz.de/cssd/wrappinglinkbg.html

Schválně zkus, možná by zabrala i jiná vlastnost, která nic nemění. Třeba visibility:visible.
Vladosik
Profil
:-)
Hm, tak to me ty leta jeste cekaji... Uz se tesim:-)
Visibility s tim nic neudela. Odkaz prectu zitra, s moji anglictinou to driv nestihnu...
Jeste jeden problemek. Ja hlava derava si neuvedomil ze jsem na to kouknul ve Firefoxu a ne v IE, az ted mi to doslo. Funguje to tedy, ale pred ten odkaz mi to prida prazdnou mezeru. Nevis jeste co s tim? Muzes se tam ted kouknout jak to v IE vypada, ve Firefoxu je to ok ( www.elektrogalerie.cz)
habendorf
Profil
Vůbec netuším. Zkus tam dát ještě display:inline-block. Ale jen tipuju a pochybuju ...
Vladosik
Profil
Hm, pochybujes spravne. Ale to je v pohode, ptal jsem se uz tolika lidi a nikdo netusi. Ani ten od kteryho ten css zapis i obrazek mam a jdemu to i v IE. Zkusim si s tim jeste nejak pohrat. Dekuju zatim moc.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0