Autor Zpráva
Deny
Profil *
Ahoj, jsem v oblasti tvorbz stránek začátečník a tak se chci zeptat vás zkušenějších. Snažím se psát XHTML a formátovat pomocí CSS. Mrkněte na emacscult.czweb.org , což můj rozpracovaný pokus o školní práci. Zádrhel je v tom, že se veškeré písma i odkazy zarovnávají v IE7 o něco výše, než jsem zamýšlel. Ve Firefoxu je vše ok. Prosím o radu, jak tento problém vyřešit.

Děkuju

PS: není to tím reklamním pruhem, který si server wezdarma.cz vloží automaticky sám, dělá to i u mě na disku bez té reklamy...
Deny
Profil *
Tak jak vidim, jste tady sami ochotni lide, bud nikdo nevi nebo jste proste ochota sama, dekuju Vam vsem za radu... Staci jakykoliv postreh lidi
Railbot
Profil
Tak za prvé. Každý tady odpovídá na dotazy ze své vlastní dobré vůle a obětuje tomu svůj leckdy drahý čas. Nikoho si neplatíš, takže se nerozčiluj a nech si blbé řeči od cesty.

Dívám se a žádný web tam nevidím. Takže asi tak.
Deny
Profil *
Tak se zkus podívat ještě jednou, ten web tam je vyvěšenej, na titulní stránce je funkční pouze odkaz 'Česky' . Máš pravdu, za ty blbé řeči se omlouvám, jsem z toho trošku rozhozenej. Prosím o pomoc
greenfish
Profil *
tak jsem pridal CSS vlastnost vertical-align:top; a vse je uz ok, nechapu proc, ale je to tak
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0