Autor Zpráva
CZepepe
Profil
Po provedení úprav CSS na webu se nám rozhodila grafika tlačítek menu v IE7 - IE6 a FF je OK. Poradí někdo co s tím ? Děkuji předem
Railbot
Profil
Mám takový pocit, který mě směruje k menšímu rýpnutí - to už je tvůj nejméně pátý dotaz za krátkou dobu. Nebylo by lepší zkusit něco také řešit sám? Je to pak mnohem lepší pocit ;)
CZepepe
Profil
Aspoň to tu žije ;-) Myslím, že i proto tu byla tato diskuze založena. Co jsem mohl vyřešit sám, to jsem udělal (a bylo toho dost na blbýho chemika) a mám z toho velkou radost. Co fakt nevím (i po nesčetných bezvýsledných řešeních), ptám se. Nemyslím si, že je na tom něco divného. Ale děkuji za Tvůj názor ;-)
CZepepe
Profil
I když se divím, po shlédnutí Tvého profilu, že by jsi mi neuměl poradit, s tvými zkušenostmi a velmi dobrými výsledky (bez ironie). I já mám takový pocit, který mě směruje k menšímu rýpnutí - asi Ti vadí lidi jako já, kteří chtějí něco zadarmo, když máš "poslední dobou trochu času a chuť si nakódovat něco bokem" ... ;-)
Davex
Profil
Problém bude ten, že není definována výška inline elementů v menu. Problém lze vyřešit například podle příkladu č. 2 na http://wellstyled.com/css-nopreload-rollovers.html
CZepepe
Profil
Davex
Diky za tip, hrál jsem si s tim, ale výsledný efekt byl, že IE7 OK a zase se to celý rozhodilo v FF a IE6 ;-( Vzhledem k tomu, že stále většina uživatelů používá IE6 vrátil jsem změny zpět, ale to asi není řešení. Tak nevím... Má někdo ještě nějaký tip či radu ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0