Autor Zpráva
petris
Profil
Dá se nějak zjistit nebo odhadnout, kolik procent uživatelů na svém počítači vůbec nemá Internet Explorer? Nemyslím jako výchozí, myslím jako VŮBEC...
Taps
Profil
Pokud by jsi to chtěl zjistit na nějakém webu tak se z netu dají stáhnout hotové php skripty, které zjistí jaký prohlížeč navštěvník používá k prohlížení webových stránek. Já něco podobného používám http://voska.kvalitne.cz/stat/
petris
Profil
Jde mi o to: Dělám prezentační CD pomocí HTML, které má spoustu podstránek a 3 jazykové verze. Chci na to použít Server2go abych mohl využít alespoň PHP include na menu apod. Server2go si ale nerozumí s Firefoxem. Jde tam nastavit defaultní prohlížeč na IEXPLORER. Ale ten, kdo nemá na compu IE, má smůlu. Zajímá mě, kolik procent by to tak mohlo být... Asi Linuxáci, ale ti nebudou cílovou skupinou. A kromě nich?
yderf
Profil
pokial viem, tak Internet Explorer je len nieco ako mod explorer-a (teda ako konqueror v linuxe), takze vo windows je asi vsade
quinux
Profil
petris
No pokud bude CD distribuováno jen mezi uživatelé windows, tak jen opravdu minimální % IE mít nebude (to jsou ti, co použili při instalaci nlite;o) Takže ti stačí zjistit jen podíl windows a ty mají, pokud se nepletu něco kolem 90% trhu, takže kolem tohoto čísla je i penetrace IE. Ale když už to děláš pomocí HTML, tak bych to spíše zpřístupnil všem. Udělej si pomocí PHP web na localu, kde ho budeš moct i aktualizovat do budoucna a na cd ho jen stáhni s některým z offline stahovačů ;o)
koudi
Profil
Pokud se nepletu, tak IE jen tak ze systému odstranit nejde, protože je dost zásadní součástí...
Railbot
Profil
Neznám snad nikoho, kdo by měl Winy a neměl IE. Co já vím, má ho každý. To co každ používá, je už věc druhá.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0