Autor Zpráva
gismo
Profil
Nevěděl jsem kam tento dotaz zařadit, tak jsem to svedl na prohlížeč IE 7 :)
Dříve, když jsem dorazil na stránky, ze kterých šlo pouze spouštět ale ne ukládat si na disk věci, jsem používal právě Teamporary internet files, kde jsem tyto shlédnuté věci našel. Bohužel časy se mění a z nějakého důvodu už tuto složku mohu pouze čistit prostřednictvím Vyčištění disku. Do této složky se dostanu pouze příkazem zobrazit soubory (po kliknutí na TIF před potvrzením vyčištění disku). V adrsáři C/document and settings/můj účet/local settings už temporary internet files složka není, mám zadané zobrazování skrytých i systémových souborů a stále zde není a když se do ní dostanu skrze vyčištění disku, žádné soubory tam nejsou, pouze mi to zabírá místo na disku, jako by tam byly. Poradte jak je opětně moci vidět. Díky moc

Pořípadě icq: 322-798-559
či email: gismoo@seznam.cz
Aleš Janda
Profil
Tak asi se to ukládá jinam než píšeš, ne? ;-)

Nevím, jak to teď chodí ve Windows, ale ve Vistě by to mohlo být v DISK:/Users/jmeno/neco

Nebo nejlehčí řešení - dej si ten adresář vyhledat ;-)
gismo
Profil
Adresář mi to nenalezne, Vistu nemám - nemám v plánu se omezovat nefunkčním operačním systémem.. :) -
A kam by se to ukládalo? Když to tevřu přes Vyčištění disku, nahoře je normálně content i5 a nalevo mám možnost jít do nadsložky, přes kterou do tohoto content vede cesta (temporary internet files) když na to kliknu, už se tam nedostanu..
Joker
Profil
A nedá se na ty soubory podívat přímo v IE?
Mám tu teda IE6 a ještě navíc anglický, ale dostanu se tam přes Tools - Internet options, v sekci Temporary Internet Files kliknout na Settings a potom View files. A je tam normálně i vidět, který je to adresář.

Nicméně se mi už hodně dlouho nestalo, že bych něco potřeboval ukládat takhle :-)
gismo
Profil
Hej a jsem v tom, díky!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0