Autor Zpráva
zou
Profil *
Prosím, mohl by mi někdo poradit proč se mi nezobrazuje (mimo úvodní stránku) www.zou.cz na Safari? Děkuji
Petr Tichý
Profil
Nainstaloval jsem prohlížeč Swift 0.2 na winXP, který by měl vykreslovat na stejném principu/základu/systému jako prohlížeč Safari.

Opravdu zobrazil jen úvodní stránku a nešlo na nic kliknout.

Vytáhl jsem tedy kód menu ze zdrojového kódu (bez stylů) a zkusil zobrazit samotný => prázdná obrazovka. (v FF se normálně zobrazily odkazy) Potom jsem přišel na to, že tomu prohlížeči v jeho druhé nestabilní verzi se nechce zobrazovat věci lokálně. Uploudoval jsem tedy toto menu na web a kliknout na něj najednou šlo.

Udělal jsem tedy asi 7 úprav a zjistil, že je to dvěma inline stylama: "height: 200px;" u divů obalujících logo a menu. Takže tady by se to mělo upravit. Po odstranění zápisu (výška) šlo již na tlačítka kliknout. (výška se nemusí vždy zadávat, blok se roztahuje sám podle obsahu)

Snad to bude fungovat. Jinak musím povědět, že portfolio prací je naprosto dokonalé. Dechberoucí. Fantastické. Sekce "grafický design" dost jakože unikátní. Fakt supr. Objednal bych si nějaké ty .pdf.

:o)
zou
Profil *
Děkuji jak za snahu, tak za odpověď. A co napsat k hodnocení obsahu stránek - děkuji Vám Petře.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0