Autor Zpráva
happymaster23
Profil *
Zdravím,

právě pracuju na vložení systému phpBB do stylu stránek a to přímím vložením - bez rámů atp... Jak už název napovídá ;), ve Firefoxu 2.0, Opeře 9.20, Internet Exploreru 7 je to vše korektní, k mému zděšení jsem ve škole zjistil že IE6 se nepopere s šířkou boxu. Jsem si skoro jistý že za to může chyba počítání velikosti boxu v IE6, takže mi hlavní box odpluje až za vedlejší box kde je menu. Sice bych mohl zkusit RTFM, ale ještě řeším spoustu jiných problémů a tak bych váš chtěl poprosit, jestli byste mi nepomohli jak vyřešit tento problém. Adresa je test.dslforum.cz.

BTW Nekamenujte mě prosím za validitu, z 90% za to může phpBB :(
Railbot
Profil
Že by 3px bug? http://ie-brouci.dero.name/3px-bug.html Kdybys dal oba sloupce jako plovoucí vlevo, tak bys tento problém ani řešit nemusel.
happymaster23
Profil *
Paráda, díky - tenhle odkaz už jsem kdysi viděl, jsou tam pěkně popsané chyby IE...

Jinak mám takovej pocit, že kdybych je jen tak nechal odplout vlevo, tak mi přestane fungovat patička...

A jestli máte nějakou věcnou připomínku, tak sem s ní - budu rád ;)

díky
Petr Tichý
Profil
"Jinak mám takovej pocit, že kdybych je jen tak nechal odplout vlevo, tak mi přestane fungovat patička..."
Určitě? I když bude za prvkem, který clearuje?
Railbot
Profil
Určitě? I když bude za prvkem, který clearuje?
A proč by nemohla clerovat přímo ta patička? Zbytečné tam cpát něco navíc :)

Takže happymaster23 zkus to a patičce dej clear: both, vše by mělo zůstat na svém místě a vyhneš se bugu.
happymaster23
Profil *
Hlavní sloupec jsem dal float: left
Railbot
Profil
happymaster23
Nezapomeň mu nastavit nějakou šířku.
happymaster23
Profil *
No trošičku to pomohlo, ale problém je přesně v jednom pixelu. Správně by šířka měla být 869 jenže když je tolik tak je pro IE6 moc velká a hodí to pod to. Takže tam musí být 868 a to je jinde vidět, nevíš jak tohle napravit?
happymaster23
Profil *
Jestli mě hlava nešálí!!! Tak jsem to škareďáka IE6 PORAZIL ;)!!! Stačilo místo použití marginu u levého a pravého okraje nastavit padding u centrálního divu a zobrazuje se to všude NÁDHERNĚ!!!

--tak asi nějak vypadá dětská radost :D

Pánové děkuji vám moc za rady!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0