Autor Zpráva
Northon
Profil *
Ahoj mám problém se stránkami zkouším nový design a podívejte se na to nove3.vbus.cz
zkuste zobrazit v mozzile a pak v IE .... nejde s tim něco dělat...?

nechi dělat 2 varianty pro růzdné prohlížeče,tj.hruza no snad budete někdo vědět , muzete psat na mail
Northon@centrum.cz , icq 298-358-560 díky
MzM
Profil
2 varianty pro různé prohlížeče je jedna z možností. Jinak se musí dělat různé "ochcávky" typu css hack (_atribut: hodnota), matrjošky neboli zabalování obsahu do více divů a podobně.
Nebo se udělá tupý jednoduchý web (jak to dělám já), který funguje uspokojivě všude. Ale to asi nebude dobrá rada...
Davex
Profil
Dvě varianty nejsou potřeba. Stačí udělat web pořádně bez absolutního pozicování, a pak to bude vypadat všude stejně.
MzM
Profil
no, jak tak zkouším, tak už se box modely chovají i v IE korektně, takže asi stačí napdat web bez chyb a mělo by to fungovat, ne?
wimstr
Profil
Souhlasím s MzM, stačí kó napsat pořádně, trošku si s tim pohrát a promyslet si to..... Návrh je to základní
Dabel
Profil *
nuž nvm veľa som sa nedozvedel ale mám tiež podobný problém www.dabel9.ic.cz/test/index.html a jednoducho mám menu a pod. obrázky pozicované cez css a v IE sa to dobre zobrazí (u väčšiom počte prípadov) a vo Firefox už nie (sú obrázky menšie o 2px smerom doľava) a tak by som sa chcel spýtať na nejaké rovno scripty ktoré by to vedeli upravovať pretože moc meniť zostavu nechcem a neviem čo s tým pls HELP
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0