Autor Zpráva
Flip
Profil
potřebuji udělat jakoby proužek přes celou šířku stránky.... o výšce 6px... takhle to mám definované

#line1 {width:100%;
height:6px;
background:#F23D75;}

<div id="line1">

</div>

ve FireFoxu je to v pořádku, ale IE to vykreslí cca jako 20-30px vysoký blok... nemá IE nějakou min-height nebo tak něco? děkuji za pomoc ;)
Dero
Profil
Nastav #line1 vlastnost line-height na hodnotu 0.
Flip
Profil
díky už to jde, jenže ony jsou ty proužky pod sebou dva... dam tomu spodnímu navíc margin-top:2px; v FF je to v pořádku a IE tam vykreslí mnohem větší margin... jinak v celem dokumentu jsem vynuloval margin a padding ... *{margin:0; padding:0;}
Flip
Profil
jedná se o ten 3px bug... tak jsem teď dal margin-top:-3px; a v IE v pořádku... ale v FF ten spodní překrývá ten vrchní... jde tuto vlastnost nějak zvlášt rozlišit pro IE a ostatní (normální) prohlížeče ?
Dero
Profil
dam tomu spodnímu navíc margin-top:2px; v FF je to v pořádku a IE tam vykreslí mnohem větší margin...

To by neměl. Chyba bude jinde v dokumentu. Mohl bys ho ukázat?
Railbot
Profil
Nejedná se o 3px bug, ten vzniká za úplně jiné situace. Ještě něco tam budeš mít špatně. Zkus vynulovat font-size.
dwi
Profil
Souhlasím s Railbotem, v IE6 s eu takto nízkých prvků musí nastavit font-size: 0px. To spolehlivě odstraní zmíněný problém. U line-height si nejsem jist.
Flip
Profil
jo díky kluci ;) chtělo to ještě i ten font-size, ale bez line-height se to taky neobejde...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0