Autor Zpráva
Radek Novák
Profil
Jelikož chci mít své stránky 100 % funkční ve všech nejpoužívanějších prohlížečích, vždy web optimalizuji pro IE6, Operu a Firefox. Bohužel IE7 má dnes na mém webu již kolem 7% lidí. No a teď řeším dilema, jak zprovoznit na jednom systému oba prohlížeče zároveň. Na IE6 se samozřejmě v žádném případě vykašlat nemohu kvůli 58% návštěvníkům.

Je tedy nějak možné mít IE6 i IE7?
Dero
Profil
Hledej "ie7 standalone", Google pomůže.
Timy
Profil
Dero
Co je lepší - IE6 normálně a IE7 standalone neo naopak - IE7 normálně a IE6 standalone? Osobně jsem zvolil druhou možnost.
Miloš
Profil
A nebo http://www.microsoft.com/windows/products/winfamily/virtualpc/default. mspx
Dero
Profil
Co je lepší - IE6 normálně a IE7 standalone neo naopak - IE7 normálně a IE6 standalone? Osobně jsem zvolil druhou možnost.

Pokud má novější browser (IE 7) přímou vazbu na systém, je to asi prozíravější. Takže druhá možnost. Ale v praxi zatím žádné rozdíly, které by stály za řeč, nepozoruji.
Axamith
Profil
Ale v praxi zatím žádné rozdíly, které by stály za řeč, nepozoruji.
Předpokládám, že v tomto příopadě nejde o nějaké zásadní rozdíly mezi prohlížeči, ale o testování a ladění v různých verzích.
Gappa
Profil
Z praxe můžu potvrdit, že se lépe chová IE7 a Standalone verze IE6. Obráceně mi IE7 padá a někdy ani nenaběhne.

Nicméně to může být čistě můj případ a jinde to může fungovat korektně i takto.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0