Autor Zpráva
Choco
Profil *
Zdarec,
pls rád bych věděl jesli nějaký prohlížeš (nejlépe mozila a opera) umí stahovat soubory postupně == dám si dva soubory a až se stáhne jeden tak teprve potom se začne stahovat druhý. díky moc
Taps
Profil
O tom pochybuji že existuje nějaký takový prohlížeč, který bude čekat na stažení jednoho souboru a pak poté začne stahovat dalíš., jedině že by jsi nejdřív stáhl jeden soubor a pak až skončí stahování, tak by jsi stáhl ten druhý soubor.
Choco
Profil *
hm to jo ale když jdeš třeba do školy, a nemáš čas každou hodinu zapínat nový stahování
Bubák
Profil
Umí to download managery, uděláš seznam souborů ke stažení a v nastavení dáš počat stahování současně, třeba 1. Dá se použít i TC.
Proč chceš stahovat takovým podivným způsobem? Já stahuju Operou, pokud potřebuju něco mimořádného (třeba nedávno jsem stahoval u známého Pražská pálená), tak si upravím v nastavení "Limit všech připojení" a "Limit připojení k 1 serveru".
Choco
Profil *
no já se v tom moc neviznám ale dneska před školou jsem si dal stahovat fragmovi všechny tak kolem 400mb a chtěl jsem aby to jelo celou dobu co budu ve škole, a když jsem jich zapnul 10 a to bylo ještě málo tak už ten net byl totálně v pr...... a co se nestalo zaply mi fupko (v půlce dne to mi nikdy neudělalo) já stáhnul 2 Gb a neměl jsem ani jeden film protože to stahovalo pomalu a všechny zaráz, kdybych to dal do fronty tak jsem jich mohl mít 5 a jelikož jsem dost limitovanej tak mě to strašně sere.
Díky moc za radu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0