Autor Zpráva
Dominik
Profil *
Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu. Na mých stránkách www.atletika.hustej.net nejdou ve Firefoxu vůbec odkazy v menu...! V opeře i IE to funguje v pohodě všechno! Děkuji za informace. Nevím totiž co podporuje Firefox a co ne. Používám relativní pozicování. Děkuji za informace! Dominik
Dominik
Profil *
Tak se mi podařilo odladit zásadní problém. Teď už to vypadá dobře..mám však jeden problém ještě...když mám delší článek než je <div> menu tak mi to tam pak v Mozille vubec nezobrazuje...všechny ostatní prohlížeče se přizpůsobují délce článku ale mozilla mi prostě tam šoupne už patu a na pokračovaání článku peče...:-(....koukněte třeba na www.atletika.hustej.net/osamelostceskehobezce.html ten článek je ještě 2x tak dlouhej ale mozila mi to neukáže..:-(...používám div MENU a div OBSAH....div OBSAH mám float:right....Neví někdo prosím co s tím?? Díky....!
A děkuji všem co se předtím aspoň pokusili mi pomoci....vím že to není lehký se v tom zorijentovat....!
Dominik
Profil *
No tak se mě to už nějak podařilo odladit...sice tam jsou dva scroll bary což nemusím ale jinak mi to v tom firefoxu nechodilo...!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0