Autor Zpráva
Mišák
Profil *
Mám takový problém - vytvořil jsem si stránky - http://misak.xf.cz
ve Firefoxu se veškeré rámečky zobrazují tak, jak mají, ale v IE jsou mírně posunuté - už mi někdy připadá, že 1px ve Firefoxu se nerovná 1 px v Exploreru. Jak to mám udělat, aby to v obou prohlížečích vypadalo stejně???
Mišák
Profil *
Možná, že řešení se nabízí na Intervalu.cz: CSS zvlášť pro MSIE a ostatní prohlížeče: Tato finta vám ušetří mnoho času a problémů s laděním stránek pro Microsoft Internet Explorer. Problémy s nekompatibilitou zpracování kaskádových stylů vyřešíte tím, že vytvoříte dva CSS soubory - jeden základní pro všechny prohlížeče a druhý doplňkový, výhradně pro MSIE. Můžete tak snadno dosáhnout shodného zobrazení stránek ve všech prohlížečích. http://css.interval.cz/clanky/css-zvlast-pro-msie-a-ostatni-prohlizece /
Dusko
Profil
Urob to presne tak. Podmienene komentare su najjednoduchsi a najprehladnejsi sposob ako zaistit aby sa ti stranky zobrazovali dobre. Osobne robim stranky vzdy pre Firefox, az na male detaily je to identicke i v Opere a potom robim doplnkove CSS pre IE7 a hlavne IE6. Ostatne prehliadace ma proste nezaujimaju, ich podiel je tak maly, ze ta praca navyse sa jednoducho neoplati a hlavne nezaplati.
Searg17
Profil *
Jak to mám udělat, aby to v obou prohlížečích vypadalo stejně???

To sa podari malokomu. Snaz sa to urobit tak aby toho fungovalo co najviac. Z nepresnostami jeden ci 2 pixeli sa musis zmierit. Ale Duskovo riesenie vyzera zaujimavo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0