Autor Zpráva
David_
Profil *
Zdravim,
narazil jsem na zahadny problem. Mam jednoduchou tabulku s obrazky, ukazka zde: http://www.q2.cz/test/ocns/test.htm

- obcas (nekdy je potreba treba 20-30x refreshnout nez se to projevi) se spatne zobrazi tabulka. Jednoduse to polovinnu tabulky nezobrazi

- projevuje se mne to jen v IE7 (Vista), dela mi to na 3 PC

- pokud prepnu ne jine okne (alt+tab) a vratim se zpet, chybne zobrazeni samo zmizi

- kdyz chci udelat printscreen chyby, tak ve si printscreen ulozim do photoshopu, ale tam je zobrazeni spravne :-)

- na slozitejsim webu mi to dela skoro pri kazdem refreshi, snazil jsem se prijit cim to jo, takze jsem postupne odmazaval az zbyla jen tahle tabulka. Ale pokud ji odmazu z toho webu, tak mi mizi zase casti textu (nepravidelne, vzdy jina cast) :-)

Nesetkali jste se s tim nekdo?

Diky David
temistokles
Profil
David_
Toto mi kedysi robila Opera. V jej prípade to bolo prekresľovaním obrazovky, tuším to bude v niečom podobnom. Hold Moft musí zaktualizovať software :) pokiaľ to nespraví, tak máš jednoducho smolu. Apoň tak to vidí ja. Chybu by som pravdepodobne na stránkach nehľadal, chyb a bude v samotnom exploreri.
DoubleThink
Profil *
Na mojí Vistě žádný problém. Být tebou bych zkusil vypnout Aero - může to být nějaký konflikt karty, DirectX a exploreru.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0