Autor Zpráva
Kremator
Profil *
Zdravím,
zaujala mě myšlenka pozicování CSS a udělal jsem web naší kapele (www.inarticulomortis.cz). Do stránek kládám menu pomocí PHP, menu jsem vytvořil pomocí nějakého freeware v Javascriptu. V IE5,6 vše funguje skvěle. Ve Firefoxu 1.0.2 CZ prostě ne, nechápu to. Mohl byste se mi na to někdo mrknout? Já tu chybu nenajdu na 100%...
Díky,
K.
Charlie
Profil
Mas tam img jako parovy tag, img se pise jako <img src="obrazek" />. A to javascriptovy menu by se dalo v pohode udelat bez javascriptu i bez obrazku, za pouziti css.

A co to ma vlastně dělat? (mam FF)
Charlie
Profil
Zapnul jsem IE, i kdyz nerad. Tam to vypada uplne jinak. To menu je blby, doporucuji ho udelat "yourself"
Petra
Profil
Chyba v té obsahové části (#middle) se dá opravit třeba tím, že se tomu #middle přidá nějaká šířka, řekněme width:570px;

Co se týče toho nadpisu "Novinky" tak ten přelejá prostě proto, že má zadanou šířku 200px, i když je evidentně tak dvojnásob dlouhý. To že není vprostředku je tím, že nemá nastaveno, aby byl vrpostředku, chybí mu "margin:0 auto".

Jinak všude je tam spoustu paddingů, s kterýma zadávaná šířka nepočítá, proto je jinak vysoká hlavička (ten obrázek) v ie a ff.
Kremator
Profil *
To Charlie:
To menu má po najetí myší jakoby stisknout tlačítko - vyměnit obrázek knoflíku za jiný. Javascriptem zase tak nevládnu, vlastně vůbec.

Ty img mi vygeneroval program. Když to napíšu, jak říkáš, tak to pojede líp?

To Petra: Dík, zkusím na to mrknout a opravit...
Kremator
Profil *
To Charlie: Jak bys doporučoval udělat to menu? Mě se líbí ty grafický tlačítka...nemůžu si pomoct:) Ty nesmyslny </img> jsem odstranil...nepomohlo to.

To Petra: Wow, bezva, teď už to vypadá skoro jak má. Jak zařídím to, aby ten červený rámeček okolo hlavičky byl zároveň uprostřed a aby obepínal ten nadpis jenom těsně okolo?

Taky mi tam ve FF skáče ten obrázek ze spodku stránky. Co s tímhle?
Kremator
Profil *
To Petra: Trochu jsem pátral...a už vím, proč tam ten padding dělá bordel...trochu mě to vytáčí, ale s tím se nedá nic dělat. Až bude jednou probíhat re-design, dám na to bacha.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0