Autor Zpráva
marianm
Profil *
Neviete či sa dá pri otvorení stránky napr. v IE6, ktorá obsahuje príkaz javascriptu window.open nejakým spôsobom obísť hláška: Z důvodu ochrany zabezpečení bylo souboru zakázáno zobrazení aktivního obsahu, který by mohl přistupovat k počítači. Klepněte sem pro další možnosti.... Myslím že to dosť odrádza návštevníkov stránok.
Bubák
Profil
Jž se to tu psalo mnohokrát, tak budu psát v hádankách, budeš si to muset najít tady, nebo na stránkách www.jakpsatweb.cz/javascript/
Návštěvníky to neodradí, z důvodu, které chápou snad jen v Microsoftu, tuhle hlášku při běžném (výchozím) nastanení prohlížeče neuvidí. Jen si (zatím) nesmíš návštěvníky brát domů.
Miloš
Profil
Pokud se chceš doma té stránky zbavit a máš puštěného apače, přistupuj ke stránce přes http://localhost… – Explorer bude mít pocit, že je na internetu, a proto to zobrazí bez jakéhokoli varování. Nebezpečné je totiž pouze zobrazovat stránky z lokálního počítače, velmi nebezpečné; zato internet je přece velmi nezpečný, tos nevěděl?
Bubák
Profil
Nebezpečné je totiž pouze zobrazovat stránky z lokálního počítače, velmi nebezpečné; zato internet je přece velmi nezpečný, tos nevěděl?
Kdy si toho všimnou výrobci jiných prohlížečů, než IE? Tahle nebezpečná situace trvá hodně dlouho!

A ještě dodatek. Někteří nebezpeční jedinci, jako třeba Yuhů poskytují návod, jak se té bezpečnostní hlášky při spouštění vlastních nebezpečných souborů zbavit ;-)

Pozor, i stažené soubory z netu jsou bezpečné, IE je značkuje:
<!-- saved from url=(0021)http://www.jakpsatweb.cz/ -->

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0